PGE Dystrybucja zapowiada kolejne wyłączenia prądu | Konstancin-Jeziorna

PGE Dystrybucja zapowiada kolejne wyłączenia prądu

08-04-2024

PGE Dystrybucja zapowiada przerwy w dostawie energii elektrycznej. W środę (10 kwietnia), w godz. 9.00–13.00, prądu nie będzie na niektórych ulicach w Konstancinie-Jeziornie. Ma to związek z planowanymi pracami modernizacyjnymi sieci.

Jak informuje PGE Dystrybucja w środę (10 kwietnia), w godz. 9.00–13.00, mogą wystąpić przerwy w dostawie prądu w Konstancinie-Jeziornie w nieruchomościach położonych przy:

 • ul. Jana Matejki od nr 1 do nr 8, 
 • ul. Józefa Piłsudskiego od nr 11 do nr 31 i od nr 8 do nr 54, 
 • ul. Henryka Sienkiewicza od nr 3 do nr 19, 
 • ul. Stefana Batorego od nr 1 do nr 8. 

Przerwy w dostawie energii mają związek z modernizacją sieci elektroenergetycznej. Aktualne komunikaty o przerwach w dostawach prądu w rejonie energetycznym Konstancin-Jeziorna publikowane są na stronie PGE Dystrybucja.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

 • plakat Budżet Obywatelski Mazowsza

  Głosujemy w Budżecie Obywatelskim Mazowsza 2025

  Do 23 czerwca 2024 r. trwa głosowanie w 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. O głosy mieszkańców województwa walczy aż 288 projektów. Są wśród nich zadania, które dotyczą naszej najbliższej okolicy. Zachęcamy do popierania lokalnych inicjatyw.
 • Grafika wektorowa. Ikony osób stojących wokół napisu NGO. Poniżej tekst: Otwarty konkurs ofert.

  Ostatnie dni na złożenie wniosku w ramach konkursu ofert

  Tylko do najbliższej środy (19 czerwca), do godz. 13.00, trwa nabór wniosków w otwartym konkursie ofert dla organizacji pozarządowych. Kwota, jaką gmina Konstancin-Jeziorna zamierza przeznaczyć na realizację zadań z zakresu m.in. kultury fizycznej, turystyki i integracji to 150 tys. zł.