PGE Dystrybucja zapowiada kolejne wyłączenia prądu | Konstancin-Jeziorna

PGE Dystrybucja zapowiada kolejne wyłączenia prądu

27-12-2022

PGE Dystrybucja zapowiada przerwy w dostawie energii elektrycznej. W czwartek (29 grudnia) w godz. 8.30–14.30 prądu nie będzie na niektórych ulicach na osiedlu Mirków w Konstancinie-Jeziornie. Ma to związek z planowanymi pracami modernizacyjnymi sieci.

Jak informuje PGE Dystrybucja w najbliższy czwartek (29 grudnia) w godz. 8.30–14.30 na osiedlu Mirków w Konstancinie-Jeziornie mogą wystąpić przerwy w dostawie prądu. Dotyczy to adresów:

 • ul. Anny Walentynowicz 21H, 21I, 21J, 21K, 21L, 21M, 21N;
 • ul. Anny Walentynowicz 21P, 21R, 21O;
 • ul. Anny Walentynowicz 3A;
 • ul. Anny Walentynowicz – pawilon handlowy 21H1.

Przerwy w dostawie energii mają związek z modernizacją sieci elektroenergetycznej. Aktualne komunikaty o przerwach w dostawach prądu w rejonie energetycznym Konstancin-Jeziorna publikowane są na stronie PGE Dystrybucja.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

 • Mapa z lotu ptaka z zaznaczoną drogą, która będzie remontowana

  Remont ul. Prawdziwka, dwa dni utrudnień w ruchu

  Przed nami spore utrudnienia, spowodowane remontem ul. Prawdziwka. W poniedziałek (24 czerwca) droga – od ul. Muchomora do granicy z Konstancinem-Jeziorną – będzie frezowana, a we wtorek zaplanowano układanie nowej nawierzchni. W tym dniu ulica na wspomnianym odcinku będzie zamknięta dla ruchu.
 • uczniowie na zakończenie roku szkolnego

  Życzymy udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji

  Na ten dzień czekał każdy uczeń. W piątek (21 czerwca) rok szkolny 2023/2024 przeszedł do historii i rozpoczęły się upragnione wakacje. Z tej okazji podziękowania i życzenia dla całej społeczności szkolnej skierował Michał Wiśniewski, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna.