PGE Dystrybucja zapowiada kolejne wyłączenia prądu | Konstancin-Jeziorna

PGE Dystrybucja zapowiada kolejne wyłączenia prądu

28-02-2023

PGE Dystrybucja zapowiada przerwy w dostawie energii elektrycznej. Prądu nie będzie w środę (1 marca) w godz. 10.00–14.00 na niektórych ulicach w Konstancinie-Jeziornie oraz w czwartek (2 marca) w godz. 9.00–13.00 w Bielawie. Ma to związek z planowanymi pracami modernizacyjnymi sieci.

Jak informuje PGE Dystrybucja w najbliższą środę (1 marca) w godz. 10.00–14.00 w Konstancinie-Jeziornie mogą wystąpić przerwy w dostawie prądu. Dotyczy to następujących adresów:

  • ul. Świetlicowa – od nr 10 do nr 28 ;
  • ul. Cicha;
  • ul. Południowa;
  • ul. Świeża;
  • ul. Zielona;
  • ul. Miła.

Natomiast w czwartek (2 marca) w godz. 9.00–13.00 prądu nie będzie w Bielawie pod adresami:

  • ul. Lipowa – od nr 1 do 5a;
  • ul. Powsińska – od ul. Bielawskiej do ul. Ściennej.

Przerwy w dostawie energii mają związek z modernizacją sieci elektroenergetycznej. Aktualne komunikaty o przerwach w dostawach prądu w rejonie energetycznym Konstancin-Jeziorna publikowane są na stronie PGE Dystrybucja.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Plakat zapraszający na Gminny Dzień Strażaka w Konstancinie-Jeziornie 10 maja 2026 r. w Parku Zdrojowym, z grafiką strażaka w pełnym umundurowaniu na tle ognia.

    Druhowie będą świętować – gminne obchody Dnia Strażaka już…

    Już w najbliższą niedzielę (10 maja) w Parku Zdrojowym odbędzie się Gminny Dzień Strażaka. W programie obchodów zaplanowano liczne atrakcje dla całych rodzin m.in.: paradę strażacką, pokaz musztry paradnej, warsztaty, dmuchańce oraz piknik. Serdecznie zapraszamy.
  • Wyłączony z użytkowania mostek dla pieszych w Parku Zdrojowym zabezpieczony płytami po stwierdzeniu poważnych uszkodzeń konstrukcji.

    Parkowy mostek zamknięty ze względów bezpieczeństwa

    Ze względów bezpieczeństwa Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna wyłączył z użytkowania mostek dla pieszych nad rzeką Małą w Parku Zdrojowym, od strony ul. Matejki. Decyzję podjęto po kontroli technicznej, która wykazała poważne uszkodzenia konstrukcji obiektu.