PGE Dystrybucja zapowiada kolejne wyłączenia prądu | Konstancin-Jeziorna

PGE Dystrybucja zapowiada kolejne wyłączenia prądu

12-04-2023

PGE Dystrybucja zapowiada przerwy w dostawie energii elektrycznej. W najbliższy piątek (14 kwietnia) w godz. 9.00–13.00 prądu nie będzie na niektórych ulicach w Konstancinie-Jeziornie oraz w Łęgu, a we wtorek (18 kwietnia) w Parceli. Tradycyjnie ma to związek z planowanymi pracami modernizacyjnymi sieci.

Jak informuje PGE Dystrybucja w najbliższy piątek (14 kwietnia) w godz. 9.00–13.00 przerwy w dostawie energii elektrycznej wystąpią w Konstancinie-Jeziornie – chodzi o nieruchomości położone przy ul. Adama Mickiewicza (nr 13, 16, 18, 20 i 22) oraz ul. Literatów (garaże) oraz w Łęgu – od nr 75 do 108. Z kolei mieszkańcy Parceli nie będą mieli prądu we wtorek (18 kwietnia) w godz. 9.00–13.00. Dotyczy to ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Podlaskiej i Grzybowskiej.

Wyłączenia prądu mają związek z pracami modernizacyjnymi sieci elektroenergetycznej. Aktualne komunikaty o przerwach w dostawach energii elektrycznej w rejonie energetycznym Konstancin-Jeziorna publikowane są na stronie PGE Dystrybucja.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencję.

    Finansowe wsparcie dla przedsiębiorców – konferencja

    W środę (27 września) w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym w Piasecznie (ul. Jana Pawła II 55) odbędzie się konferencja, na której przedstawione zostaną założenia nowego programu regionalnego „Fundusze Europejskie dla Mazowsza”.
  • Samochód na drodze, a za nim na rowerach ludzie w żółtych odblaskowych kamizelkach.

    Jesienny przejazd rowerowy ulicami Konstancina-Jeziorny

    W sobotę (23 września) ulicami Konstancina-Jeziorny przejedzie jesienna masa krytyczna. Start o godz. 18.00 sprzed Urzędu Miasta i Gminy (od strony ul. Kolejowej). Manifestacja rowerzystów może spowodować czasowe utrudnienia w ruchu.