PGE Dystrybucja zapowiada planowane wyłączenia prądu | Konstancin-Jeziorna

PGE Dystrybucja zapowiada planowane wyłączenia prądu

29-04-2024

PGE Dystrybucja informuje o przerwie w dostawie energii elektrycznej. W najbliższy wtorek (30 kwietnia) w godz. 10.00–13.00 prądu nie będzie na niektórych posesjach w Kawęczynie, Turowicach i Słomczynie. Ma to związek z planowanymi pracami modernizacyjnymi sieci.

PGE Dystrybucja zapowiada przerwę w dostawie energii elektrycznej. W najbliższy wtorek (30 kwietnia) w godz. 10.00–13.00 prądu nie będzie na następujących nieruchomościach:

 • Kawęczyn – nr 58 i nr 60;
 • Turowice – od nr. 18 do nr. 45,
 • Słomczyn – ul. Wilanowska od nr. 254 do nr. 277.

Przerwa w dostawie energii ma związek z modernizacją sieci elektroenergetycznej. Aktualne komunikaty o wyłączeniach prądu w rejonie energetycznym Konstancin-Jeziorna publikowane są na stronie internetowej PGE Dystrybucja.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

 • Elektryk naprawiający latarnię uliczną na wysokości.

  Trwa konserwacja gminnego oświetlenia ulicznego

  Na terenie gminy Konstancin-Jeziorna prowadzone są prace konserwacyjne oświetlenia ulicznego. W związku z tym lampy mogą być czasowo włączane także przed zmrokiem. Mieszkańców przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.
 • Dokumenty firmowe i pieniądze

  Koniec świadczenia dla osób przyjmujących uchodźców z…

  Koniec wsparcia dla osób zapewniających zakwaterowanie i wyżywienie uchodźcom wojennym z Ukrainy. Wnioski o świadczenie pieniężne z tego tytułu będą przyjmowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Konstancinie-Jeziornie tylko do końca lipca i wypłacane wyłącznie za okres do 30 czerwca br.