PGE Dystrybucja zapowiada wyłączenia prądu | Konstancin-Jeziorna

PGE Dystrybucja zapowiada wyłączenia prądu

26-11-2022

PGE Dystrybucja zapowiada w najbliższym czasie przerwy w dostawie energii elektrycznej. W poniedziałek (28 listopada), między godz. 9.00 a godz. 13.00, prądu nie będzie na niektórych ulicach w Konstancinie-Jeziornie i w Słomczynie. Ma to związek z pracami modernizacyjnymi sieci elektroenergetycznej.

Jak informuje PGE Dystrybucja  w poniedziałek (28 listopada), w godz. 9.00–13.00, planowane są czasowe wyłączenia energii elektrycznej w:

 • Konstancinie-Jeziornie na ulicach Tysiąclecia Państwa Polskiego, Willowej, Królewskiej oraz na pl. Zgody;
 • Słomczynie na ulicach Łyczyńskiej, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Wiślanej oraz Wilanowskiej – od  nr 127 do nr 145.

Aktualne komunikaty o przerwach w dostawach prądu w rejonie energetycznym Konstancin-Jeziorna publikowane są na stronie pgedystrybucja.pl. Pogotowie energetyczne – 991.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

 • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej szary napis oblodzenie. W tle widać samochód jadący ulicą asfaltową przez las.

  Meteo alert pierwszego stopnia: Oblodzenie

  Pogoda znów zrobi się niebezpieczna. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed oblodzeniem. Alert obowiązuje w powiecie piaseczyńskim od północy do godz. 7.00 w sobotę (4 lutego). Drogi i chodniki mogą być śliskie.
 • Grafika wektorowa. Napis informujący o naborze do grup tematycznych wśród ekspertów i członków NGO, na tle warszawskich wieżowców.r

  Poszukiwani eksperci i przedstawiciele trzeciego sektora

  Stowarzyszenie Metropolia Warszaw przedłużyło nabór ekspertów oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych, którzy zaangażują się w przygotowanie „Strategii rozwoju metropolii warszawskiej do 2040 roku”. Zgłoszenia od kandydatów będą przyjmowane do 17 lutego 2023 r.