PGE Dystrybucja zapowiada wyłączenia prądu | Konstancin-Jeziorna

PGE Dystrybucja zapowiada wyłączenia prądu

08-09-2023

PGE Dystrybucja zapowiada przerwy w dostawie energii elektrycznej. W najbliższy wtorek (12 września), w godz. 9.00–13.00, prądu nie będzie na niektórych ulicach w Konstancinie-Jeziornie, a w godz. 10.00–14.00 w Cieciszewie. Ma to związek z zaplanowanymi pracami na sieci elektroenergetycznej.

Jak informuje PGE Dystrybucja w najbliższy wtorek (12 września), od godz. 9.00 do godz. 13.00, energii elektrycznej nie będzie w Konstancinie-Jeziornie na nieruchomościach przy:

  • ul. Bielawskiej – nr 49, 51, 53 i 55A;
  • ul. Rynkowej – nr 1, 2, 4, 5, 6, 6A, 7, 8, 9, 10, 11, 12 i 14;
  • ul. Sosnowej – nr 1, 2, 4, 5, 9, 11, 12, 17, 18, 19, 20 i 21.

Natomiast w godz. 10.00–14.00 przerw w dostawie energii elektrycznej mogą się spodziewać mieszkańcy Cieciszewa – od nr 42 do nr 48B.

Przerwy w dostawie prądu mają związek z zaplanowanymi pracami na sieci elektroenergetycznej. Aktualne komunikaty o przerwach w dostawach prądu w rejonie energetycznym Konstancin-Jeziorna publikowane są na stronie PGE Dystrybucja.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Ogród latem. Po prawej stronie widać ścianę budynku na której przymocowana jest rynna. Obok niej stoi zbiornik, w którym gromadzona jest woda z deszczówki.

    Łap deszczówkę – złóż wniosek na zakup zbiornika

    Konstanciński samorząd dotuje zakup zbiorników do gromadzenia deszczówki oraz wykonanie instalacji rozprowadzającej. Mieszkańcy mogą ubiegać się o dofinansowanie w wysokości do 2 tys. zł. Wnioski należy składać w Urzędzie Miasta i Gminy do 1 listopada br.
  • Plakat promujący XIII Jazz Zdrój Festiwal. Po prawej stronie widoczna jest stylizowana postać trębacza nawiązująca do Louisa Armstronga. Po lewej stronie zamieszczono program wydarzenia: 18 lipca odbędzie się potańcówka z zespołem Old Town Folks, a 19 lipca w Amfiteatrze w Parku Zdrojowym zaplanowano koncerty zespołów Dixie z Piotrkowskiej, New Jazz Band oraz Nanna Carling & The Dixie Fellows.

    Trzynasta edycja Jazz Zdrój Festiwalu już 18–19 lipca

    Już w najbliższy weekend (18–19 lipca) Park Zdrojowy ponownie wypełni się dźwiękami tradycyjnego jazzu. Trzynasta edycja Jazz Zdrój Festiwalu to bezpłatne koncerty polskich i zagranicznych artystów, plenerowa potańcówka oraz muzyczna podróż do świata Louisa Armstronga i nowoorleańskich brzmień.