PGE Dystrybucja zapowiada wyłączenia prądu | Konstancin-Jeziorna

PGE Dystrybucja zapowiada wyłączenia prądu

02-10-2023

PGE Dystrybucja zapowiada w najbliższym czasie przerwy w dostawie energii elektrycznej. We wtorek (3 października) prądu nie będzie na niektórych ulicach w Oborach oraz w Parceli. Natomiast w czwartek (5 października) w Borowinie. Ma to związek z pracami modernizacyjnymi sieci elektroenergetycznej.

Jak informuje PGE Dystrybucja we wtorek (3 października), w godz. 8.00–10.00 planowane są czasowe wyłączenia energii elektrycznej w Oborach na ulicach:

 • Baczyńskiego nr 9, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20 a b c d e f, 21, 23, 25,                 
 • Podlaskiej nr 29, 31.

Z kolei w godz.11.00–13.00 przerwy w dostawie energii elektrycznej wystąpią w Parceli w nieruchomościach położonych przy ulicach:

 • Krzysztofa Kamila Baczyńskiego,
 • Podlaskiej,
 • Grzybowskiej.

Ponadto w Parceli w godz. 14.00–16.00 prądu nie będzie również na ul. Grzybowskiej od nr 29 do nr 125.

Natomiast w czwartek (5 października) w godz. 14.00–16.00 przerwy w dostawie energii elektrycznej wystąpią w Borowinie, w nieruchomościach położonych przy ul. Zaleśnej, Zawiejskiej, Wareckiej i Barwnej.

Aktualne komunikaty o przerwach w dostawach prądu w rejonie energetycznym Konstancin-Jeziorna publikowane są na stronie pgedystrybucja.pl. Pogotowie energetyczne – 991.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

 • Przy stoliku na balkonie siedzi młody mężczyzna i zatyka sobie uszy.

  Mazowsze konsultuje program ochrony środowiska przed hałasem

  Trwają konsultacje społeczne projektu programu ochrony środowiska przed hałasem dla Mazowsza. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego do 2 maja 2024 r. zaprasza mieszkańców do składania uwag i wniosków. Z kolei 24 kwietnia zaplanowano otwarte spotkanie online.
 • Posiedzenie członków Rady Miejskiej oraz władz gminy. Osoby siedzą przy stołach ułożonych na kształt podkowy. Na środku sali stoi duży telewizor. W tle, na ścianie wyświetlony jest duży ekran.

  Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna

  W najbliższą środę (17 kwietnia) odbędzie się 68. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Będzie ona poświęcona dwóm projektom uchwał. Chodzi o zmiany – miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego strefy „A” uzdrowiska i terenów przyległych oraz uchwały budżetowej na 2024 r.