PGE Dystrybucja zapowiada wyłączenia prądu | Konstancin-Jeziorna

PGE Dystrybucja zapowiada wyłączenia prądu

14-03-2023

PGE Dystrybucja zapowiada kolejne czasowe przerwy w dostawie energii elektrycznej. W najbliższych dniach (15 i 17 marca) prądu nie będą mieli mieszkańcy wybranych ulic w Konstancinie-Jeziornie i Parceli. Tradycyjnie ma to związek z pracami modernizacyjnymi sieci.

Jak informuje PGE Dystrybucja w najbliższą środę (15 marca) w godz. 10.00–14.00 nastąpi przerwa w dostawie prądu do posesji przy ul. Muchomora w Konstancinie-Jeziornie. Natomiast w godz. 10.30–14.30 wyłączenia energii elektrycznej planowane są w Parceli – dotyczy nieruchomości przy ul. Podlaskiej nr 83, 85, 126, 130–134, 142, 144, 146 i 148

Z kolei w najbliższy piątek (17 marca) w godz. 8.30–12.30 prądu nie będą mieli mieszkańcy ulic: Wczasowej, Warszawskiej, Borowej i Dębowej w Konstancinie-Jeziornie.

Przerwy w dostawie energii mają związek z modernizacją sieci elektroenergetycznej. Aktualne komunikaty o przerwach w dostawach prądu w rejonie energetycznym Konstancin-Jeziorna publikowane są na stronie PGE Dystrybucja.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencję.

    Finansowe wsparcie dla przedsiębiorców – konferencja

    W środę (27 września) w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym w Piasecznie (ul. Jana Pawła II 55) odbędzie się konferencja, na której przedstawione zostaną założenia nowego programu regionalnego „Fundusze Europejskie dla Mazowsza”.
  • Samochód na drodze, a za nim na rowerach ludzie w żółtych odblaskowych kamizelkach.

    Jesienny przejazd rowerowy ulicami Konstancina-Jeziorny

    W sobotę (23 września) ulicami Konstancina-Jeziorny przejedzie jesienna masa krytyczna. Start o godz. 18.00 sprzed Urzędu Miasta i Gminy (od strony ul. Kolejowej). Manifestacja rowerzystów może spowodować czasowe utrudnienia w ruchu.