PGE Dystrybucja zapowiada wyłączenia prądu | Konstancin-Jeziorna

PGE Dystrybucja zapowiada wyłączenia prądu

14-03-2023

PGE Dystrybucja zapowiada kolejne czasowe przerwy w dostawie energii elektrycznej. W najbliższych dniach (15 i 17 marca) prądu nie będą mieli mieszkańcy wybranych ulic w Konstancinie-Jeziornie i Parceli. Tradycyjnie ma to związek z pracami modernizacyjnymi sieci.

Jak informuje PGE Dystrybucja w najbliższą środę (15 marca) w godz. 10.00–14.00 nastąpi przerwa w dostawie prądu do posesji przy ul. Muchomora w Konstancinie-Jeziornie. Natomiast w godz. 10.30–14.30 wyłączenia energii elektrycznej planowane są w Parceli – dotyczy nieruchomości przy ul. Podlaskiej nr 83, 85, 126, 130–134, 142, 144, 146 i 148

Z kolei w najbliższy piątek (17 marca) w godz. 8.30–12.30 prądu nie będą mieli mieszkańcy ulic: Wczasowej, Warszawskiej, Borowej i Dębowej w Konstancinie-Jeziornie.

Przerwy w dostawie energii mają związek z modernizacją sieci elektroenergetycznej. Aktualne komunikaty o przerwach w dostawach prądu w rejonie energetycznym Konstancin-Jeziorna publikowane są na stronie PGE Dystrybucja.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Mapa z lotu ptaka z zaznaczoną drogą, która będzie remontowana

    Remont ul. Prawdziwka, dwa dni utrudnień w ruchu

    Przed nami spore utrudnienia, spowodowane remontem ul. Prawdziwka. W poniedziałek (24 czerwca) droga – od ul. Muchomora do granicy z Konstancinem-Jeziorną – będzie frezowana, a we wtorek zaplanowano układanie nowej nawierzchni. W tym dniu ulica na wspomnianym odcinku będzie zamknięta dla ruchu.
  • uczniowie na zakończenie roku szkolnego

    Życzymy udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji

    Na ten dzień czekał każdy uczeń. W piątek (21 czerwca) rok szkolny 2023/2024 przeszedł do historii i rozpoczęły się upragnione wakacje. Z tej okazji podziękowania i życzenia dla całej społeczności szkolnej skierował Michał Wiśniewski, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna.