PGE Dystrybucja zapowiada wyłączenia prądu | Konstancin-Jeziorna

PGE Dystrybucja zapowiada wyłączenia prądu

21-03-2023

PGE Dystrybucja zapowiada kolejne czasowe przerwy w dostawie energii elektrycznej. 21 marca (wtorek) prądu nie będzie na niektórych ulicach w Konstancinie-Jeziornie. Natomiast 24 marca (piątek) przerw w dostawie energii elektrycznej mogą się spodziewać mieszkańcy Słomczyna. Tradycyjnie ma to związek z pracami modernizacyjnymi sieci.

Jak informuje PGE Dystrybucja we wtorek (21 marca) w godz. 11.30–15.30 nastąpi przerwa w dostawie prądu w Konstancinie-Jeziornie przy ulicach: Kwiatowej i  Wilanowskiej 38, 40, 42, 42a, 42b, 42c. Z kolei 24 marca (piatek) wyłączenia energii elektrycznej planowane są w Słomczynie i dotyczą nieruchomości przy ulicach: Wagarowej i Śnieżnej 1, 4, 8, 10, 19, 19A.

Przerwy w dostawie energii mają związek z modernizacją sieci elektroenergetycznej. Aktualne komunikaty o przerwach w dostawach prądu w rejonie energetycznym Konstancin-Jeziorna publikowane są na stronie PGE Dystrybucja.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Z lewej strony herb gminy: tarcza herbowa jest biała. Widnieje na niej drzewo – dąb – z brązowym korzeniem i pniem oraz zieloną koroną. Pod drzewem znajduje się pięć błękitnych fal symbolizujących rzekę Jeziorkę. z prawej strony napis Budżet partycypacyjny Gminy Konstancin-Jeziorna 2024, Ty decydujewsz!

    Budżet Partycypacyjny: Ostatnie godziny na zgłaszanie…

    Jeszcze tylko do poniedziałku (5 czerwca) – do północy – można zgłaszać projekty w 10. edycji Budżetu Partycypacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna 2024. Czekamy na propozycje mieszkańców dotyczące tego, na co wydać pieniądze z budżetu gminy. W tym roku do rozdysponowania jest 400 tys. zł.
  • Osoba głosująca w lokalu wyborczym.

    Jesienią mieszkańcy Habdzina zagłosują w domu ludowym

    Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami. Decyzją komisarza wyborczego w gminie Konstancin-Jeziorna utworzony został nowy obwód do głosowania. Od teraz mieszkańcy Habdzina będą głosować w swoim domu ludowym. Tym samym liczba stałych obwodów wzrosła do 16.