PGE Dystrybucja zapowiada wyłączenia prądu | Konstancin-Jeziorna

PGE Dystrybucja zapowiada wyłączenia prądu

21-03-2023

PGE Dystrybucja zapowiada kolejne czasowe przerwy w dostawie energii elektrycznej. 21 marca (wtorek) prądu nie będzie na niektórych ulicach w Konstancinie-Jeziornie. Natomiast 24 marca (piątek) przerw w dostawie energii elektrycznej mogą się spodziewać mieszkańcy Słomczyna. Tradycyjnie ma to związek z pracami modernizacyjnymi sieci.

Jak informuje PGE Dystrybucja we wtorek (21 marca) w godz. 11.30–15.30 nastąpi przerwa w dostawie prądu w Konstancinie-Jeziornie przy ulicach: Kwiatowej i  Wilanowskiej 38, 40, 42, 42a, 42b, 42c. Z kolei 24 marca (piatek) wyłączenia energii elektrycznej planowane są w Słomczynie i dotyczą nieruchomości przy ulicach: Wagarowej i Śnieżnej 1, 4, 8, 10, 19, 19A.

Przerwy w dostawie energii mają związek z modernizacją sieci elektroenergetycznej. Aktualne komunikaty o przerwach w dostawach prądu w rejonie energetycznym Konstancin-Jeziorna publikowane są na stronie PGE Dystrybucja.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Ogród, na trawie stoją sztalugi drewniane a na nich obrazy. W tle widać ludzi i wysokie drzewa.

    Festiwal Otwarte Ogrody już po raz 17., zgłoszenia do końca…

    Znamy już termin tegorocznego Festiwalu Otwarte Ogrody w Konstancinie-Jeziornie. Wydarzenie odbędzie się w dniach 14–15 września. A my już dzisiaj zapraszamy wszystkich, którzy chcą otworzyć bramy swoich gościnnych ogrodów. Zgłoszenia będą przyjmowane do końca czerwca.
  • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej niebieski napis burze. W tle fragment granatowego parasola oraz krople deszczu.

    Meteo alert pierwszego stopnia: Burze

    Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia przed burzami. Alert obowiązuje w poniedziałek (20 maja) od godz. 15.00 do północy. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 80 proc.