PGE Dystrybucja zapowiada wyłączenia prądu | Konstancin-Jeziorna

PGE Dystrybucja zapowiada wyłączenia prądu

24-04-2023

Mieszkańców Obór w najbliższy wtorek (25 kwietnia) czeka kilkugodzinna przerwa w dostawie prądu. Jak zapowiada PGE Dystrybucja energii elektrycznej nie będzie w godz. 8.00–11.00. Ma to związek z zaplanowanymi pracami modernizacyjnymi sieci.

Jak informuje PGE Dystrybucja we wtorek (25 kwietnia) planowane jest czasowe wyłączenie energii elektrycznej w Oborach. Przerwa w dostawie prądu nastąpi w godz. 8.00–11.00 i ma związek z pracami modernizacyjnymi sieci. Aktualne komunikaty o planowanych wyłączeniach energii publikowane są na stronie PGE Dystrybucja.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Uczestnicy gali sportowej wraz z burmistrzem Michałem Wiśniewskim pozują do wspólnego zdjęcia zbiorowego.

    Burmistrz uhonorował sportowców za wybitne osiągnięcia

    Konstanciński samorząd po raz kolejny docenił lokalnych sportowców, przyznając wyróżnienia za wybitne wyniki w sezonie 2024/2025. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 8 grudnia podczas gali sportowej. Otrzymało je 76 zawodniczek i zawodników reprezentujących 17 dyscyplin.
  • Grafika

    Zintegrowany Plan Inwestycyjny dla doliny Jeziorki –…

    Do magistratu wpłynął wniosek o sporządzenie aktu planowania przestrzennego – Zintegrowanego Planu Inwestycyjnego dla doliny rzeki Jeziorki w rejonie ulic Skolimowskiej i Warszawskiej w gminie Konstancin-Jeziorna. W poniedziałek (8 grudnia) został on przekazany do Rady Miejskiej.