Piaseczyński urząd pracy zaprasza na targi | Konstancin-Jeziorna

Piaseczyński urząd pracy zaprasza na targi

09-09-2022

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie zaprasza firmy i przedsiębiorców do udziału w kolejnej edycji Piaseczyńskich Targów Pracy, które odbędą się w połowie przyszłego miesiąca. Zgłoszenia od pracodawców będą przyjmowane do 12 października.  

Jest to kolejna edycja wydarzenia skierowanego do osób bezrobotnych i pracodawców. Tegoroczne Piaseczyńskie Targi Pracy odbędą się 14 października w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piasecznie. Firmy i przedsiębiorcy mogą już zgłaszać chęć udziału w wydarzeniu. Zgłoszenia są przyjmowane telefonicznie pod numerami 22 484 26 37 lub 22 484 26 56.

Targi są doskonałą okazją do bezpośredniego kontaktu z pracodawcami. To także możliwość zapoznania się z lokalnymi ofertami i trendami panującymi na rynku pracy oraz konsultacji z pracownikami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, urzędu skarbowego czy Centrum Przedsiębiorczości w Piasecznie. Szczegóły na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Piasecznie.

Autor
Patryk Siepsiak
Do pobrania
Załącznik Size
Zgłoszenie udziału w targach pracy 232.5 KB

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Kolorowe rysunki zwierząt oraz tekst: Chcemy wygrać z sepsą! Finał dla wszystkich – małych i dużych, 31 finał 2023, żyj zdrowo w zdrowym świecie.

    29 stycznia gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

    Konstancin-Jeziorna ponownie gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, która już 29 stycznia znów rozgrzeje nasze serca i będzie zachęcać do czynienia dobra. Z okazji 31. finału przygotowano liczne atrakcje. Będą m.in. koncerty, warsztaty i bieg rodzinny.
  • Traktor na polu uprawnym.

    Zwrot podatku akcyzowego dla rolników – wnioski od 1 lutego

    Od środy (1 lutego) rolnicy z gminy Konstancin-Jeziorna mogą składać w Urzędzie Miasta i Gminy wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej. Jest na to czas do 28 lutego 2023 r.