Piaseczyński urząd pracy zaprasza w czwartek na targi pracy | Konstancin-Jeziorna

Piaseczyński urząd pracy zaprasza w czwartek na targi pracy

24-05-2023

Już w najbliższy czwartek (25 maja) odbędą się Piaseczyńskie Targi Pracy. Organizator – Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie – zaprasza na nie osoby bezrobotne i poszukujące zatrudnienia. Start o godz. 13.00 w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym przy ul. Jana Pawła II 55 w Piasecznie.
  
Jest to kolejna edycja wydarzenia skierowanego do osób bezrobotnych i poszukujących zatrudnienia, które organizuje Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie. Tegoroczne Piaseczyńskie Targi Pracy odbędą się już w najbliższy czwartek (25 maja) w godz. 11.00–17.00 w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym (ul. Jana Pawła II 55) w Piasecznie. Start o godz. 13.00.    

Targi są doskonałą okazją do bezpośredniego kontaktu z pracodawcami. To także możliwość zapoznania się z lokalnymi ofertami i trendami panującymi na rynku pracy oraz konsultacji z pracownikami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, urzędu skarbowego czy Centrum Przedsiębiorczości w Piasecznie. Szczegóły na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Piasecznie

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Laptop komputerowy i pulpit nawigacyjny dla systemu zarządzania dokumentami danych w bazie danych dokumentacji online w chmurze.

    Grant dla gminy na wzmocnienie cyberbezpieczeństwa

    Konstancin-Jeziorna otrzyma 850 tys. zł na podniesienie bezpieczeństwa teleinformatycznego. Wsparcie przyznano w ramach rządowego programu „Cyberbezpieczny Samorząd” i zostanie przeznaczone m.in. na zakup urządzeń i oprogramowań. Wkład własny gminy to blisko 200 tys. zł.
  • Dwie kobiety siedza na przeciwko siebie i wypełniaja dokument. Za nimi baner z napisem: Gminny punkt konsultacyjny, a dalej zielone kwiaty i okno.

    Co zrobić, aby płacić mniej za ogrzewanie domu?

    Ponad 1,1 mln zł na kompleksową termomodernizację budynków oraz wymianę kopciuchów trafiło do gminy w ramach programu „Czyste Powietrze”. Nabór wniosków prowadzony jest w trybie ciągłym. Pomoc w ich wypełnieniu i rozliczeniu udzielana jest również w konstancińskim magistracie.