Piaseczyński urząd pracy zaprasza w czwartek na targi pracy | Konstancin-Jeziorna

Piaseczyński urząd pracy zaprasza w czwartek na targi pracy

24-05-2023

Już w najbliższy czwartek (25 maja) odbędą się Piaseczyńskie Targi Pracy. Organizator – Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie – zaprasza na nie osoby bezrobotne i poszukujące zatrudnienia. Start o godz. 13.00 w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym przy ul. Jana Pawła II 55 w Piasecznie.
  
Jest to kolejna edycja wydarzenia skierowanego do osób bezrobotnych i poszukujących zatrudnienia, które organizuje Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie. Tegoroczne Piaseczyńskie Targi Pracy odbędą się już w najbliższy czwartek (25 maja) w godz. 11.00–17.00 w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym (ul. Jana Pawła II 55) w Piasecznie. Start o godz. 13.00.    

Targi są doskonałą okazją do bezpośredniego kontaktu z pracodawcami. To także możliwość zapoznania się z lokalnymi ofertami i trendami panującymi na rynku pracy oraz konsultacji z pracownikami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, urzędu skarbowego czy Centrum Przedsiębiorczości w Piasecznie. Szczegóły na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Piasecznie

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Plakat promujący piknik rodzinny w SP nr 1 w Konstancinie-Jeziornie.

    Piknik rodzinny w konstancińskiej Jedynce

    3 czerwca (sobota) w Szkole Podstawowej nr 1 w Konstancinie-Jeziornie odbędzie się piknik rodzinny. Zaproszeni są nie tylko uczniowie szkoły i ich rodziny, ale każdy gość i mieszkaniec gminy.
  • W głównej części zdjęcia znajduje się mosiężna figurka kobiety z zawiązanymi oczami. W lewej ręce trzyma miecz, w prawej wagę. Jest to Temida – symbolizująca Wymiar Sprawiedliwości. W głębi zdjęcia widoczne są dwie dłonie w uścisku.

    Ruszył nabór kandydatów na ławników do sądów powszechnych

    W czwartek (1 czerwca) Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna rozpoczął nabór kandydatów na ławników sądowych do sądów rejonowych w Piasecznie i dla m.st. Warszawy oraz okręgowego w Warszawie. Do obsadzenia jest łącznie 9 stanowisk. Termin składania zgłoszeń upływa 30 czerwca 2023 r.