W Szpitalu im. prof. Mariana Weissa Mazowieckiego Centrum Rehabilitacji Stocer w Konstancinie-Jeziornie został uruchomiony populacyjny punkt szczepień przeciw COVID-19. Można się w nim zaszczepić 7 dni w tygodniu w godz. 8.00–18.00.
Populacyjny punkt szczepień przeciw COVID-19 mieści się przy ul. Wierzejewskiego 12 w Konstancinie-Jeziornie. Czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godz. 8.00–18.00.
2 maja Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna jest…
Przypominamy! W piątek (2 maja) nie załatwimy spraw urzędowych. Tego dnia konstanciński magistrat jest nieczynny. W godz. 8.00–13.45 dyżur pełni jedynie pracownik Urzędu Stanu Cywilnego, odpowiedzialny za rejestrację i sporządzanie aktów zgonu. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Nocna i świąteczna opieka zdrowotna – gdzie się zgłosić po…
Majówka sprzyja wypoczynkowi, ale niespodziewane problemy zdrowotne mogą zepsuć plany. Gdzie szukać pomocy, gdy przychodnie są zamknięte? W Konstancinie-Jeziornie nocną i świąteczną opiekę zdrowotną zapewnia Mazowieckie Centrum Rehabilitacji STOCER.