Powiat nagrodzi sportowców – można składać wnioski | Konstancin-Jeziorna

Powiat nagrodzi sportowców – można składać wnioski

21-01-2023
fot. Pixabay

Utalentowani sportowcy z powiatu piaseczyńskiego mogą liczyć na finansowe wsparcie. Wnioski o przyznanie nagrody pieniężnej przyjmuje Starostwo Powiatowe w Piasecznie. Na jego złożenie jest czas do 31 stycznia 2023 roku. 

Nagrody pieniężne przyznawane są co roku przez zarząd powiatu piaseczyńskiego. O jednorazowe wsparcie finansowe mogą się ubiegać: 

 • zawodnicy, w tym również osoby z niepełnosprawnościami, którzy 2022 r. zajęli od 1. do 3. miejsca w dyscyplinach i konkurencjach organizowanych na szczeblu ogólnopolskim – mistrzostwa Polski, puchar Polski, lub międzynarodowym – mistrzostwa Europy, puchar Europy, mistrzostwa świata oraz puchar świata;
 • trenerzy zasłużeni w osiąganiu przez zawodników wysokich wyników sportowych (od 1. do 3. miejsca) we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym.

Dla kogo?

Nagrody przysługują sportowcom, którzy nie ukończyli 20. roku życia oraz są zrzeszeni w stowarzyszeniach kultury fizycznej – w tym w uczniowskich klubach sportowych – mających swoją siedzibę na terenie powiatu piaseczyńskiego i prowadzących działalność na jego terenie. Muszą oni też uprawiać dyscyplinę sklasyfikowaną w wykazie polskich związków sportowych.

Złóż wniosek

Wniosek o przyznanie nagrody powinien zawierać poniższe dane osobowe zawodnika lub trenera:

 • imię i nazwisko;
 • datę urodzenia;
 • nr PESEL;
 • adres zamieszkania;
 • numer rachunku bankowego (w przypadku zawodników musi to być rachunek zawodnika, a nie rodzica – jeśli zawodnik nie posiada własnego konta, nagroda zostanie wypłacona w punkcie bankowym w starostwie), 
 • adres urzędu skarbowego;
 • informację o osiągniętym wyniku sportowy oraz dokumenty potwierdzające go (dotyczy także trenerów zgłaszanych do nagrody). 

Dokumenty należy złożyć do 31 stycznia 2023 r. w kancelarii Starostwa Powiatowego w Piasecznie (ul. Chyliczkowska 14, 05-500 Piaseczno). Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej starostwa oraz pod adresem e-mail: m [dot] ciechomskiatpiaseczno [dot] pl.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

 • Na zdjęciu uśmiechnięta kobieta – seniorka (krótkie siwe włosy, czarne okulary, ubrana jest w niebieską bluzkę), kobieta trzyma tabliczkę, z napisem: w pierwszym wierszu: Masz pomysł? w drugim wierszu: Złóż wniosek!

  Złóż wniosek w ramach inicjatywy lokalnej

  Masz pomysł na ciekawe przedsięwzięcie w swojej okolicy? Złóż do Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna wniosek o jego wsparcie w ramach inicjatywy lokalnej. Nabór projektów trwa do 28 lutego.
 • Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, ściana z logo gminy

  Jest praca – poszukiwani inspektorzy i specjaliści

  Praca czeka na człowieka. Poszukiwani są inspektorzy, główny specjalista ds. kontroli wewnętrznej, strażnik i księgowa. Nabory na wolne stanowiska prowadzą Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna oraz Szkoła Podstawowa nr 3. Do obsadzenia jest 5 wakatów.