PSZOK podtopiony, utrudniony dostęp do kontenerów | Konstancin-Jeziorna

PSZOK podtopiony, utrudniony dostęp do kontenerów

13-07-2021

Poniedziałkowa ulewa, która przeszła nad Mazowszem, spowodowała liczne podtopienia. Zalany został m.in. teren Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Mirkowskiej 43c. Z tego powodu utrudniony jest dostęp do kontenerów.

Zalane drogi, lokalne podtopienia, połamane konary. To efekty nawałnicy, która w poniedziałek (12 lipca) po południu i wieczorem, przeszła przez gminę Konstancin-Jeziorna. Pod wodą znalazł się m.in. teren gminnego PSZOK-u przy ul. Mirkowskiej 43c. Spowodowało to spore utrudnienia w jego funkcjonowaniu – dostęp do kontenerów na odpady jest znacznie utrudniony. Punkt jest czynny, ale – jeśli to możliwe – zachęcamy do odłożenia wizyty w nim na inny, bardziej dogodny moment.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencję.

    Finansowe wsparcie dla przedsiębiorców – konferencja

    W środę (27 września) w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym w Piasecznie (ul. Jana Pawła II 55) odbędzie się konferencja, na której przedstawione zostaną założenia nowego programu regionalnego „Fundusze Europejskie dla Mazowsza”.
  • Samochód na drodze, a za nim na rowerach ludzie w żółtych odblaskowych kamizelkach.

    Jesienny przejazd rowerowy ulicami Konstancina-Jeziorny

    W sobotę (23 września) ulicami Konstancina-Jeziorny przejedzie jesienna masa krytyczna. Start o godz. 18.00 sprzed Urzędu Miasta i Gminy (od strony ul. Kolejowej). Manifestacja rowerzystów może spowodować czasowe utrudnienia w ruchu.