PSZOK podtopiony, utrudniony dostęp do kontenerów | Konstancin-Jeziorna

PSZOK podtopiony, utrudniony dostęp do kontenerów

13-07-2021

Poniedziałkowa ulewa, która przeszła nad Mazowszem, spowodowała liczne podtopienia. Zalany został m.in. teren Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Mirkowskiej 43c. Z tego powodu utrudniony jest dostęp do kontenerów.

Zalane drogi, lokalne podtopienia, połamane konary. To efekty nawałnicy, która w poniedziałek (12 lipca) po południu i wieczorem, przeszła przez gminę Konstancin-Jeziorna. Pod wodą znalazł się m.in. teren gminnego PSZOK-u przy ul. Mirkowskiej 43c. Spowodowało to spore utrudnienia w jego funkcjonowaniu – dostęp do kontenerów na odpady jest znacznie utrudniony. Punkt jest czynny, ale – jeśli to możliwe – zachęcamy do odłożenia wizyty w nim na inny, bardziej dogodny moment.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Mapa z lotu ptaka z zaznaczoną drogą, która będzie remontowana

    Remont ul. Prawdziwka, dwa dni utrudnień w ruchu

    Przed nami spore utrudnienia, spowodowane remontem ul. Prawdziwka. W poniedziałek (24 czerwca) droga – od ul. Muchomora do granicy z Konstancinem-Jeziorną – będzie frezowana, a we wtorek zaplanowano układanie nowej nawierzchni. W tym dniu ulica na wspomnianym odcinku będzie zamknięta dla ruchu.
  • uczniowie na zakończenie roku szkolnego

    Życzymy udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji

    Na ten dzień czekał każdy uczeń. W piątek (21 czerwca) rok szkolny 2023/2024 przeszedł do historii i rozpoczęły się upragnione wakacje. Z tej okazji podziękowania i życzenia dla całej społeczności szkolnej skierował Michał Wiśniewski, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna.