Punkt Informacji Turystycznej nieczynny w piątek | Konstancin-Jeziorna

Punkt Informacji Turystycznej nieczynny w piątek

19-10-2023

Uprzejmie informujemy, że w najbliższy piątek (20 października) Punkt Informacji Turystycznej w willi Kamilin będzie nieczynny. Mieszkańców i turystów po materiały promocyjne zapraszamy w sobotę i niedzielę (21 i 22 października).

Punkt Informacji Turystycznej jest zlokalizowany w willi Kamilin przy ul. Józefa Piłsudskiego 42, tuż przy Parku Zdrojowym. Na odwiedzających go mieszkańców i turystów czekają m.in. mapy, gadżety, foldery i przewodniki. Jednak w najbliższy piątek (20 października) – punkt będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy do odwiedzin w sobotę i niedzielę (21 i 22 października) w godz. 10.00–16.00.

Przypominamy też, że wszelkie informacje na temat oferty turystycznej oraz wydawnictwa z nią związane można uzyskać w Wydziale Promocji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Piaseczyńskiej 77 (poniedziałki w godz. 9.00–17.00, od wtorku do piątku w godz. 8.00–16.00). Kontakt telefoniczny: 22 484 24 47 – tylko w godzinach pracy punktu lub 22 484 24 43 – w godzinach pracy urzędu.

Autor
Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencje.

    LGD Perły Mazowsza zaprasza na konferencję

    Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania zaprasza 28 maja br. na konferencję otwierającą realizację nowej strategii rozwoju na lata 2023–2027. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną m.in. projekty grantowe, zakresy tematyczne planowanych naborów czy zasady otrzymania wsparcia.
  • Grupa kilkunastu osób stoi obok siebie.

    Konstancińscy harcerze przeszli szlakiem św. Jakuba

    Harcerze z Uroczyska Konstancin kolejny raz pokazali, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych i przeszli szlakiem św. Jakuba. 11 druhów drogę z portugalskiego Viana do Castelo do Santiago de Compostela pokonało w 9 dni. Trasa liczyła ponad 220 kilometrów.