Punkt Informacji Turystycznej – w sobotę czynny krócej | Konstancin-Jeziorna

Punkt Informacji Turystycznej – w sobotę czynny krócej

22-09-2022

Punkt Informacji Turystycznej, mieszczący się w willi Kamilin przy ul. Piłsudskiego 42 w Konstancinie-Jeziornie w najbliższy weekend (23–25 września) czynny będzie w godz. 12.00–18.00. Za utrudnienia przepraszamy.

Punkt Informacji Turystycznej przy ul. Piłsudskiego 42 w Konstancinie-Jeziornie w piątek (23 września) i w niedzielę (25 września) pracuje normalnie w godz. 12.00–18.00. Natomiast w sobotę (24 września) będzie czynny krócej. Tego dnia zostanie on zamknięty o godz. 18.00, a nie o godz. 20.00, jak to było do tej pory. Za utrudnienia przepraszamy.

Osoby, które go odwiedzą, w jednym miejscu otrzymają pełną informację turystyczną oraz kulturalną, a także zaopatrzą się w m.in. informatory, mapy, wydawnictwa poświęcone gminie Konstancin-Jeziorna i regionowi, a także drobne materiały promocyjne. 

Kontakt: 22 484 24 47
 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Pomieszczenie. Przy recepcji stoją cztery uśmiechnięte panie. Pod zdjęciem są informacji (powielone w artkule) dotyczące funkcjonowania centrum informacyjnego dla uchodźców.

    Bezpłatna pomoc doradcza i językowa dla uchodźców z Ukrainy

    Uchodźcy z Ukrainy mogą liczyć na bezpłatną pomoc. Fundacja ADRA Polska wspólnie z organizacją CARE otworzyła w Warszawie Centrum Integracyjne dla Cudzoziemców. Placówka oferuje pomoc informacyjną i prawną, wsparcie doradcy zawodowego i psychologa, lekcje języka polskiego, opiekę nad dziećmi.
  • 11 osób stój w rzędzie na scenie. W rękach trzymają dyplom i róże czerwone.

    To było wyjątkowe święto kina w Konstancinie-Jeziornie

    To była prawdziwa gratka dla miłośników X Muzy! W dniach 23–25 września w Konstancińskim Domu Kultury odbyła się V edycja Festiwalu Filmowego Świat Maklaka i Jego Przyjaciół. W czasie Festiwalu pokazano nie tylko filmy finałowe, nadesłane na konkurs, ale także filmy Studia Munka.