Punkt Informacji Turystycznej w soboty czynny dłużej | Konstancin-Jeziorna

Punkt Informacji Turystycznej w soboty czynny dłużej

09-06-2023

Punkt Informacji Turystycznej w willi Kamilin przy ul. Piłsudskiego 42 wydłużył godziny pracy w soboty. Od czerwca zapraszamy w godz. 11.00–18.00. Niedzielne godziny otwarcia pozostały bez zmian. Tego dnia punkt czynny jest w godz. 11.00–17.00.

Konstancin-Jeziorna poleca się na czerwcowy weekend. Park Zdrojowy z tężnią solankową, zabytkowe wille oraz Muzeum École de Paris to tylko niektóre atrakcje turystyczne jedynego uzdrowiska na Mazowszu. O tym, co jeszcze warto zobaczyć w Konstancinie-Jeziornie i okolicy dowiecie się odwiedzając Punkt Informacji Turystycznej. Jest on zlokalizowany w willi Kamilin przy ul. Piłsudskiego 42, tuż przy Parku Zdrojowym.

Punkt w czerwcu wydłużył godziny pracy w soboty. Teraz jest on czynny w godz. 11.00–18.00. W niedzielę godziny otwarcia pozostają bez zmian. Tego dnia punkt zaprasza w godz. 11.00–17.00.

Mieszkańcy oraz turyści odwiedzając punkt uzyskają w nim wszelkie niezbędne informacje dotyczące obiektów i atrakcji znajdujących się na terenie naszej gminy. Na zainteresowanych czekają też m.in. mapy, foldery i przewodniki. Serdecznie zapraszamy. Kontakt telefoniczny: 22 484 24 47 – tylko w godzinach pracy punktu.

Autor
Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej

Najnowsze aktualności

  • Mapa z lotu ptaka z zaznaczoną drogą, która będzie remontowana

    Remont ul. Prawdziwka, dwa dni utrudnień w ruchu

    Przed nami spore utrudnienia, spowodowane remontem ul. Prawdziwka. W poniedziałek (24 czerwca) droga – od ul. Muchomora do granicy z Konstancinem-Jeziorną – będzie frezowana, a we wtorek zaplanowano układanie nowej nawierzchni. W tym dniu ulica na wspomnianym odcinku będzie zamknięta dla ruchu.
  • uczniowie na zakończenie roku szkolnego

    Życzymy udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji

    Na ten dzień czekał każdy uczeń. W piątek (21 czerwca) rok szkolny 2023/2024 przeszedł do historii i rozpoczęły się upragnione wakacje. Z tej okazji podziękowania i życzenia dla całej społeczności szkolnej skierował Michał Wiśniewski, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna.