Punkt Informacji Turystycznej znów otwarty | Konstancin-Jeziorna

Punkt Informacji Turystycznej znów otwarty

05-08-2022

Punkt Informacji Turystycznej, mieszczący się w willi Kamilin przy ul. Piłsudskiego 42 w Konstancinie-Jeziornie, znów działa zapraszając turystów i kuracjuszy. Punkt czynny jest w piątki i niedziele w godz. 12.00–18.00 oraz w soboty w godz. 12.00–20.00. 

Od piątku (5 sierpnia) Punkt Informacji Turystycznej w Konstancinie-Jeziornie po dłuższej przerwie został ponownie otwarty dla mieszkańców naszej gminy, turystów i kuracjuszy. Punkt niezmiennie mieści się na parterze willi Kamilin przy ul. Piłsudskiego 42, ale od teraz będzie go prowadził Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna. 

Osoby, które go odwiedzą, w jednym miejscu otrzymają pełną informację turystyczną oraz kulturalną, a także zaopatrzą się w m.in. informatory, mapy, wydawnictwa poświęcone gminie Konstancin-Jeziorna i regionowi, a także drobne materiały promocyjne. 

Punkt w sierpniu będzie czynny w każdy weekend. Zapraszamy w piątki i niedziele w godz. 12.00–18.00 oraz w soboty w godz. 12.00–20.00.  
 

Autor
Grzegorz Skorupski

Najnowsze aktualności

 • Starszy mężczyzna wręcza dzieciom komputer przenośny w pudełku.

  Gmina przekazała laptopy dla dzieci z rodzin popegeerowskich

  Gmina Konstancin-Jeziorna we wtorek (9 sierpnia) przekazała sprzęt komputerowy w ramach programu „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR". Nowe laptopy trafiły do uczniów z rodzin, których członkowie pracowali dawniej w Państwowych Gospodarstwach Rolnych.
 • Mężczyźni w strojach strażackich prezentują urządzenie – nagrzewnicę, w tle fragment czerwonego namiotu.

  Nowy sprzęt ratowniczy dla OSP Bielawa

  Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Bielawie ponownie nawiązała partnerską współpracę z Polskimi Sieciami Elektroenergetycznymi S.A. W ramach dobrosąsiedzkiej pomocy druhowie otrzymali wsparcie finansowe na zakup nowoczesnego sprzętu ratowniczego.