Rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli, jest jeszcze 46 miejsc | Konstancin-Jeziorna

Rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli, jest jeszcze 46 miejsc

27-04-2023

Gminne przedszkola do 5 maja prowadzą rekrutację uzupełniającą na rok szkolny 2023/2024. W czterech samorządowych placówkach jest 46 wolnych miejsc, najwięcej w „Zielonym zakątku”. To przedszkole może przyjąć jeszcze 31 dzieci. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy.

Po zakończeniu pierwszego etapu rekrutacji do publicznych przedszkoli, w gminnych placówkach pozostało jeszcze 46 wolnych miejsc. Rodzice dzieci, którzy chcieliby z nich skorzystać mogą wziąć udział w rekrutacji uzupełniającej. Wnioski o przyjęcie swoich pociech do jednego z gminnych przedszkoli można składać do 5 maja 2023 r.

Wolnymi miejscami dysponują:

 • Przedszkole nr 1 „Zielony zakątek” (ul. Oborska 2, Konstancin-Jeziorna) – 13 wolnych miejsc dla 3-latków, 10 wolnych miejsc dla 4-latków i 8 wolnych miejsc dla 5-latków;
 • Przedszkole nr 2 „Tęczowe Przedszkole” (ul. Anny Walentynowicz 3, Konstancin-Jeziorna) – 5 wolnych miejsc dla 6-latków;
 • Przedszkole nr 3 „Kolorowe Kredki” (Obory 22) – 8 wolnych miejsca w grupie 5 i 6-latków;
 • Przedszkole nr 4 z oddziałami integracyjnymi „Leśna Chatka” (ul. Sanatoryjna 8, Konstancin-Jeziorna) – 2 wolne miejsce dla 3-latków.

Rekrutacja uzupełniająca prowadzona jest według tego samego trybu jak postępowanie główne. Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola, wraz z podpisaną klauzulą RODO, (druk do pobrania poniżej) należy złożyć w jednej z placówek prowadzących nabór. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy poszczególnych przedszkoli.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

 • plakat Budżet Obywatelski Mazowsza

  Głosujemy w Budżecie Obywatelskim Mazowsza 2025

  Do 23 czerwca 2024 r. trwa głosowanie w 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. O głosy mieszkańców województwa walczy aż 288 projektów. Są wśród nich zadania, które dotyczą naszej najbliższej okolicy. Zachęcamy do popierania lokalnych inicjatyw.
 • Grafika wektorowa. Ikony osób stojących wokół napisu NGO. Poniżej tekst: Otwarty konkurs ofert.

  Ostatnie dni na złożenie wniosku w ramach konkursu ofert

  Tylko do najbliższej środy (19 czerwca), do godz. 13.00, trwa nabór wniosków w otwartym konkursie ofert dla organizacji pozarządowych. Kwota, jaką gmina Konstancin-Jeziorna zamierza przeznaczyć na realizację zadań z zakresu m.in. kultury fizycznej, turystyki i integracji to 150 tys. zł.