Remont ul. Chyliczkowskiej, autobusy na objazdach | Konstancin-Jeziorna

Remont ul. Chyliczkowskiej, autobusy na objazdach

09-05-2022

Uwaga pasażerowie komunikacji miejskiej! Autobusy linii 710 i 724 od najbliższej środy (11 maja) będą kursowały po zmienionych trasach i według specjalnych rozkładów jazdy. Ma to związek z trwającym remontem ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie, która teraz jest drogą jednokierunkową.    

W poniedziałek (9 maja) na ul. Chyliczkowskiej (na odcinku od ul. Armii Krajowej do ul. Puławskiej) w Piasecznie wprowadzony został ruch jednokierunkowy. Ma to związek z trwającą przebudową drogi.

Zmienione trasy

W związku z tym od najbliższej środy (11 maja) do odwołania obowiązywać będą zmiany w układzie komunikacyjnym wokół wspomnianej ulicy. Na objazdy skierowane zostaną autobusy m.in. linii 710 i 724, które przejeżdżają również przez gminę Konstancin-Jeziorna. Oto ich nowe trasy:

  • linia 710 w kierunku krańca osiedla Kabaty: Targowisko – Jana Pawła II – Wojska Polskiego – Okulickiego – Armii Krajowej – Chyliczkowska – … – Osiedle Kabaty;
  • linia 724 w kierunku krańca osiedla Kabaty: Gerbera – Gerbera – Wojska Polskiego – Okulickiego – Armii Krajowej – Chyliczkowska – … – Osiedle Kabaty.

Zawieszone i nowe przystanki

Zawieszone zostaną przystanki: Wojska Polskiego 02, Kościelna 02 i Chyliczkowska-technikum 02 oraz uruchomione nowe:

  • Okrzei 52 – zlokalizowany na ul. Chyliczkowskiej, za skrzyżowaniem z ul. Julianowską, który będzie obowiązywał jako stały dla linii 710 w kierunku krańca Kabaty;
  • Wyszyńskiego 52 – zlokalizowany na ul. Julianowskiej, za skrzyżowaniem z ul. Wyszyńskiego, który będzie obowiązywał jako stały dla linii 724 w kierunku krańca Kabaty.

Ponadto od 11 maja autobusy linii 710 i 724 będą kursowały według zmienionych rozkładów jazdy. Aktualne dostępne są na stronie: www.wtp.waw.pl w zakładce: Rozkłady jazdy.

 

Autor
Grzegorz Skorupski

Najnowsze aktualności

  • Akcja strażaków na rzece

    Śnięte ryby w Jeziorce – wspólne działania służb, druhów i…

    Blisko dwie tony śniętych ryb wyłowiono z Jeziorki podczas akcji prowadzonej 3 i 4 lipca w rejonie Parku Zdrojowego i Chylic. Dzięki szybkiej mobilizacji gminy, służb, druhów z OSP oraz wędkarzy działania przebiegły sprawnie i skutecznie. W akcji uczestniczyło łącznie 35 strażaków ochotników.
  • Grafika informująca o otwartym konkursie ofert na realizację zadania publicznego w Gminie Konstancin-Jeziorna w roku 2026

    Kolejny konkurs ofert na działania profilaktyczne

    Gmina ogłosiła kolejny otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych. Tym razem mogą one ubiegać się o dofinansowanie działań z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym. Elektroniczny nabór wniosków prowadzony jest do 27 lipca br.