Remont ul. Prawdziwka, dwa dni utrudnień w ruchu | Konstancin-Jeziorna

Remont ul. Prawdziwka, dwa dni utrudnień w ruchu

21-06-2024

Czekają nas utrudnienia i zmiany w komunikacji, spowodowane remontem ul. Prawdziwka na warszawskim Ursynowie. W poniedziałek (24 czerwca) droga – od ul. Muchomora do granicy z Konstancinem-Jeziorną – będzie frezowana, a we wtorek zaplanowano układanie nowej nawierzchni. W tym dniu ulica na wspomnianym odcinku będzie zamknięta dla ruchu.

Remont nawierzchni ul. Prawdziwka, popularnego połączenia drogowego między Piasecznem a Wilanowem, będzie prowadzony na zlecenie Urzędu Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy. Nowy asfalt zostanie położony na odcinku od ul. Muchomora (pętli autobusowej) do granicy z Konstancinem-Jeziorną. Mieszkańców i kierowców czekają spore utrudnienia.

Harmonogram remontu 

Roboty będą prowadzone według poniższego harmonogramu:

 • 24 czerwca (poniedziałek) – prace przygotowawcze i frezowanie starej nawierzchni. Droga będzie przejezdna, ale trzeba się liczyć z ruchem wahadłowym.  
 • 25 czerwca (wtorek) – układanie nowej nawierzchni. Droga na remontowanym odcinku będzie w godz. 7.00–21.00 zamknięta dla ruchu samochodowego (również dla komunikacji autobusowej).

Zawieszeni linii 139

W związku z remontem ul. Prawdziwka we wtorek (25 czerwca) zawieszone zostanie kursowanie autobusów linii 139 (wyłączone z funkcjonowania będą przystanki: Ogród Botaniczny 01, 02 i 03 oraz Wczasowa 01 i 02). Tego dnia ze zwiększoną częstotliwością oraz na podstawie specjalnego rozkładu jazdy będzie kursowała linia 251.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

 • Grafika wektorowa - na niebieskim tle napis ostrzeżenie hydrologiczne i alert meteo

  Alert meteo pierwszego stopnia: Silny deszcz z burzami

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w sobotę (13 lipca) dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia przed silnym deszczem i burzami. Alert obowiązuje od godz. 22.00 do godz. 9.00 w niedzielę (14 lipca).
 • Mapa ulica

  Remont nawierzchni drogi 724, pięć dni utrudnień w ruchu

  Uwaga kierowcy i pasażerowie autobusu linii 742. W dniach 16–20 lipca remontowana będzie droga wojewódzka nr 724 – na odcinku od ul. Łyczyńskiej (okolice Szkoły Podstawowej nr 4 w Słomczynie) do ul. Od Lasu. Będą duże utrudnienia – najpierw ruch wahadłowy, a potem całkowite zamknięcie drogi.