Rozbudowa kanalizacji sanitarnej – utrudnienia na ul. Kraszewskiego | Konstancin-Jeziorna

Rozbudowa kanalizacji sanitarnej – utrudnienia na ul. Kraszewskiego

10-06-2024
fot. Google Maps

Rusza rozbudowa kanalizacji sanitarnej w ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Konstancinie-Jeziornie. W związku z tym mieszkańców i turystów odwiedzających Park Zdrojowy czekają spore utrudnienia. Od najbliższego wtorku (11 czerwca) droga zostanie zwężona oraz obowiązywał będzie na niej zakaz parkowania.

Gmina Konstancin-Jeziorna rozpoczyna kolejną inwestycję. W najbliższy wtorek (11 czerwca) rusza rozbudowa kanalizacji sanitarnej w ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego. Zadanie będzie realizowała firma IBF Sławomir Dymowski. Umowa, podpisana 30 kwietnia 2024 r., opiewa na kwotę 694,4 tys. zł.

W związku z inwestycją mieszkańców oraz turystów odwiedzających Park Zdrojowy czekają utrudnienia. Od tego dnia do końca października 2024 r. ulica zostanie zwężona – na odcinkach prowadzonych prac. Będzie na niej obowiązywał również zakaz parkowania oraz ograniczenie prędkości. Kierowców prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz zwracanie uwagi na znaki drogowe, które pojawią się w związku ze zmianą organizacji ruchu.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Mapa z lotu ptaka z zaznaczoną drogą, która będzie remontowana

    Remont ul. Prawdziwka, dwa dni utrudnień w ruchu

    Przed nami spore utrudnienia, spowodowane remontem ul. Prawdziwka. W poniedziałek (24 czerwca) droga – od ul. Muchomora do granicy z Konstancinem-Jeziorną – będzie frezowana, a we wtorek zaplanowano układanie nowej nawierzchni. W tym dniu ulica na wspomnianym odcinku będzie zamknięta dla ruchu.
  • uczniowie na zakończenie roku szkolnego

    Życzymy udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji

    Na ten dzień czekał każdy uczeń. W piątek (21 czerwca) rok szkolny 2023/2024 przeszedł do historii i rozpoczęły się upragnione wakacje. Z tej okazji podziękowania i życzenia dla całej społeczności szkolnej skierował Michał Wiśniewski, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna.