Rozdajemy kalendarze na 2022 rok, wybierz jeden dla siebie | Konstancin-Jeziorna

Rozdajemy kalendarze na 2022 rok, wybierz jeden dla siebie

21-12-2021

Gmina Konstancin-Jeziorna wydała kalendarze promocyjne ze zdjęciami autorstwa lokalnych fotografów. Jak co roku mamy do rozdania 150 egzemplarzy tych wyjątkowych publikacji. Wystarczy w najbliższą środę (22 grudnia) zadzwonić pod nr tel. 22 484 24 41. Na telefony czekamy w godz. 9.00–14.00.

Dostępne są trzy rodzaje kalendarzy – planszowy, trójdzielny i książkowy. Tegoroczne publikacje zdobią piękne zdjęcia wykonane przez konstancińskich fotografów Andrzeja Piętkę i Michała Zarembę. Przedstawiają doskonale znane zabytki i ciekawe miejsca. Fotografie zostały dobrane odpowiednio do pory roku. Kalendarz książkowy pełni dodatkowo funkcję gminnego informatora. Oprócz kalendarium znajdziemy w nim ciekawostki o uzdrowisku oraz przydatne dane teleadresowe.

Publikacje trafią tradycyjnie do konstancińskich instytucji, placówek oświatowych i kulturalnych, a także lokalnych firm i domów seniora. Także mieszkańcy będą mogli zdobyć egzemplarz jednego wybranego przez siebie kalendarza. Wystarczy w najbliższą środę (22 grudnia) zadzwonić pod nr tel. 22 484 24 41. Na telefony czekamy w godz. 9.00–14.00. Kto pierwszy, ten lepszy. Uwaga! Jedna osoba może otrzymać tylko jeden rodzaj kalendarza. Do rozdania mamy łącznie 150 sztuk.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Szklana statuetka w kształcie perły na drewnianej podstawce.

    Wybieramy Perły Mazowsza 2022 – zgłaszaj i wygrywaj

    Wystartowała 7. edycja konkursu Perły Mazowsza 2022 organizowanego przez „Przegląd Piaseczyński”, lokalne samorządy i Lokalną Grupę Działania. Do 31 grudnia można zgłaszać kandydatów do wyróżnień w kategoriach: przedsiębiorczość, kultura oraz sport i oferta turystyczna.
  • Pluszowa maskotka w towarzystwie dzieci bawiących się balonami.

    Ośrodek sportu zaprasza na Mikołajkowy Dzień Przedszkolaka

    Świetna zabawa i moc wrażeń czeka na uczestników Mikołajkowego Dnia Przedszkolaka, który już w najbliższy piątek (2 grudnia) organizuje Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Start o godz. 10.00. Zapraszamy do kibicowania.