Są jeszcze wolne miejsca w czterech gminnych przedszkolach | Konstancin-Jeziorna

Są jeszcze wolne miejsca w czterech gminnych przedszkolach

16-10-2023

58 wolnych miejsc czeka na dzieci w gminnych przedszkolach. Najwięcej maluchów może przyjąć jeszcze „Zielony zakątek” w Konstancinie-Jeziornie – aż 29. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy poszczególnych placówek.

Wydział Oświaty, Kultury i Zdrowia Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna informuje o wolnych miejscach w czterech przedszkolach samorządowych. 

Oto szczegółowy wykaz przedszkoli i oddziałów przedszkolnych, w których są jeszcze wolne miejsca:

 • Przedszkole nr 1 „Zielony zakątek” (ul. Oborska 2, Konstancin-Jeziorna) – 9 wolnych miejsc dla trzylatków, 9 wolnych miejsc dla czterolatków, 11 wolnych miejsc dla pięciolatków;
 • Przedszkole nr 2 „Tęczowe Przedszkole” (ul. Anny Walentynowicz 3, Konstancin-Jeziorna) – 1 wolne miejsce dla trzylatka, 1 wolne miejsce dla pięciolatka, 6 wolnych miejsc w oddziale „zerowym”;
 • Przedszkole nr 3 „Kolorowe Kredki” (Obory 22) – 14 wolnych miejsc w grupie 5–6 latków;
 • Przedszkole nr 4 z oddziałami integracyjnymi „Leśna Chatka” (ul. Sanatoryjna 8, Konstancin-Jeziorna) – 4 wolne miejsca dla trzylatków, 3 wolne miejsca dla pięciolatków.

Łącznie na maluchów czeka 58 wolnych miejsc. Szczegółowych informacji udzielają dyrektorzy poszczególnych placówek.
 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

 • Plakat promujący Dzień Strażaka

  Już 26 maja Dzień Strażaka i 100-lecie OSP Cieciszew

  Parada strażacka z orkiestrami dętymi i mażoretkami, koncert w amfiteatrze, spektakl dla dzieci, piknik rodzinny z licznymi atrakcjami oraz kiermasz – tak gmina Konstancin-Jeziorna będzie świętować Dzień Strażaka i 100-lecie OSP Cieciszew. Zapraszamy już 26 maja do Parku Zdrojowego.
 • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej niebieski napis burze. W tle fragment granatowego parasola oraz krople deszczu.

  Meteo alert pierwszego stopnia: Burze

  Zapowiada się burzowe popołudnie. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia. Alert obowiązuje w piątek (24 maja) od godz. 14.00 do godz. 23.00. Służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.
 • Plac z kostki brukowej, na którym rozstawione jest przenośne miasteczko, służące do egzaminowania dzieci na kartę rowerową. Stoją znaki drogowe, sygnalizacja świetlna, przejazd kolejowy. Troje dzieci – rowerzystów właśnie przez nie przejeżdża.

  Parking przy magistracie będzie czasowo wyłączony z…

  Od piątku (24 maja) – od godz. 16.30 – do soboty (25 maja) – do godz. 20.00 – nie będzie można korzystać z parkingu przy ul. Józefa Hlebowicza, na tyłach konstancińskiego magistratu. Ma to związek z organizacją w tym miejscu praktycznego egzaminu na kartę rowerową. Przepraszamy za utrudnienia.
 • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencje.

  LGD Perły Mazowsza zaprasza na konferencję

  Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania zaprasza 28 maja br. na konferencję otwierającą realizację nowej strategii rozwoju na lata 2023–2027. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną m.in. projekty grantowe, zakresy tematyczne planowanych naborów czy zasady otrzymania wsparcia.