Skorzystaj z porad inżynierów budownictwa | Konstancin-Jeziorna

Skorzystaj z porad inżynierów budownictwa

22-09-2021

W Starostwie Powiatowym w Piasecznie (ul. Chyliczkowska 14) odbędzie się Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa. Osoby które m.in. planują budowę domu lub jego modernizację mogą skorzystać z porad ekspertów. Specjaliści dostępni będą w sobotę (25 września) w godz. 9.00–16.00. 

Na każdym z etapów tworzenia, użytkowania oraz modernizacji domu lub mieszkania pojawia się mnóstwo pytań. Najczęściej dotyczą one dokumentacji, procedur prawnych, wyboru kierownika budowy, materiałów i technologii, które obecnie dostępne są na rynku. Dlatego Polska Izba Inżynierów Budownictwa organizuje ogólnopolską akcje, której celem jest pomoc indywidualnym inwestorom.

W sobotę (25 września) w Starostwie Powiatowym w Piasecznie (ul. Chyliczkowska 14) inżynierowie udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania związane z budownictwem. Eksperci dostępni będą w godz. 9.00–16.00. Więcej informacji o akcji znaleźć można na stronie internetowej www.piib.org.pl. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz Główny Urząd Nadzoru Budowlanego.
 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Maszyna podczas frezowania jezdni asfaltowej, w tle nogi pracowników.

    Frezowanie jezdni i nowy asfalt, będą utrudnienia w ruchu

    Najpierw frezowanie, później nowy asfalt. Rusza remont ul. Podlaskiej w Parceli i ul. Kopernika, na odcinku od ul. Wilanowskiej do ul. Sobieskiego, w Konstancinie-Jeziornie. W związku z zaplanowanymi pracami prosimy kierowców o nie parkowanie samochodów na wspomnianych ulicach w dniach: 29
  • Mężczyzna, kominiarz stoi na dachu. Ubrany jest w czarną kurtkę, na głowie ma czarny kapelusz. Na plecy ma zarzucone urządzenie do czyszczenia kominów z drutami ułożonymi w okrąg. W tle domy jednorodzinne i błękitne niebo.

    Kominiarze przypominają o okresowych przeglądach

    Sezon grzewczy ruszył na dobre. Warto więc przypomnieć właścicielom i zarządcom budynków o ciążących na nich obowiązkach związanych z bezpiecznym użytkowaniem przewodów kominowych. Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem Krajowej Izby Kominiarzy.