Spotkanie w sprawie wariantów przyszłego układu komunikacyjnego | Konstancin-Jeziorna

Spotkanie w sprawie wariantów przyszłego układu komunikacyjnego

09-12-2024

Przypominamy! We wtorek (10 grudnia) o godz. 17.30 w Urzędzie Miasta i Gminy odbędzie się spotkanie poświęcone wariantom przyszłego układu komunikacyjnego Piaseczno–Konstancin-Jeziorna–Warszawa. Michał Wiśniewski – burmistrz Konstancina-Jeziorny serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców do wspólnej dyskusji. 

Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich przedstawił  Michałowi Wiśniewskiemu, burmistrzowi gminy Konstancin-Jeziorna, warianty przyszłego układu drogowego pomiędzy Piasecznem, Konstancinem-Jeziorną a Warszawą. Każdy z nich ma bezpośrednie konsekwencje i wpływ na codzienne życie mieszkańców Konstancina-Jeziorny, dlatego ich zdanie jest w tej kwestii bardzo ważne.

Będzie je można wyrazić 10 grudnia o godz. 17.30 na spotkaniu w konstancińskim Urzędzie Miasta i Gminy, które w ramach „Forum wymiany – wiedzy, pomysłów, myśli” organizuje burmistrz Michał Wiśniewski. Chociaż ostateczna decyzja w sprawie realizacji konkretnego układu drogowego należy do Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich, głos mieszkańców ma znaczenie i może wpłynąć na ostateczny kształt projektu.

Spotkanie w sali posiedzeń będzie okazją, aby wspólnie przeanalizować przedstawione opcje, wynikające z nich konsekwencje, przewidywalne już dziś, i zastanowić się, który z wariantów najlepiej odpowiada społeczności Konstancina-Jeziorny.

Niech Państwa głos będzie słyszalny! Zapraszamy do udziału w spotkaniu. 

Spotkanie będzie można śledzić na żywo za pośrednictwem portalu esesja.tv, a jego nagranie zostanie udostępnione na naszej stronie internetowej. Udział w spotkaniu oznacza zgodę na publikację wizerunku.


 

Autor
Wydział Rozwoju, Polityki Gospodarczej i Komunikacji Społecznej

Najnowsze aktualności

  • Zielona śmieciarka firmy Jarper marki Scania, stojąca na osiedlowej uliczce podczas odbioru odpadów przez pracownika w pomarańczowym stroju.

    Błąd w harmonogramie odbioru odpadów z sektora 4.

    Pierwsza wersja harmonogramu odbioru odpadów komunalnych dla sektora 4. w zabudowie jednorodzinnej na sierpień-październik 2026 r. była błędna. Wydrukowany poprawiony harmonogram można odebrać w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna.
  • Grafika promująca konkurs na projekt graficzny witacza gminy Konstancin-Jeziorna z nagrodą 5000 zł, przedstawiająca wizualizację nowoczesnego witacza przy drodze oraz hasło zachęcające do zaprojektowania nowej wizytówki miasta.

    Gmina szuka projektu nowego witacza – konkurs dla grafików

    Nowoczesny, estetyczny i podkreślający wyjątkowy charakter Konstancina-Jeziorny – taki powinien być nowy witacz, który stanie przy drogach wjazdowych do miasta. Gmina ogłosiła otwarty konkurs na opracowanie projektu graficznego witacza. Na autora zwycięskiej pracy czeka 5 tys. zł.