Spotkanie z sołtysami i przewodniczącymi zarządów osiedli | Konstancin-Jeziorna

Spotkanie z sołtysami i przewodniczącymi zarządów osiedli

14-06-2022

W najbliższy poniedziałek (20 czerwca) burmistrz Kazimierz Jańczuk spotka się z sołtysami gminy Konstancin-Jeziorna i przewodniczącymi zarządów osiedli. Ostatnie przed wakacjami zebranie odbędzie się o godz. 10.00 w sali posiedzeń Urzędu Miasta i Gminy.

Cykliczne spotkania sołtysów i przedstawicieli konstancińskich osiedli z władzami gminy to już tradycja. Ostatnie przed wakacjami zebranie odbędzie się w najbliższy poniedziałek (20 czerwca) w sali posiedzeń Urzędu Miasta i Gminy przy ul. Piaseczyńskiej 77. Początek o godz. 10.00.

Oto jego porządek:

  1. Powitanie uczestników.
  2. Informacja burmistrza o realizacji budżetu gminy na rok 2022.
  3. Informacje kierowników wydziałów i gminnych jednostek o stopniu realizacji funduszu sołeckiego w bieżącym roku.
  4. Informacja o dożynkach gminnych.
  5. Sprawy bieżące.
Autor
Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa

Najnowsze aktualności

  • Pracownik budowlany w rękawicach ochronnych montuje rurę kanalizacyjną w wykopie ziemnym.

    Ciszyca z nowymi odcinkami kanalizacji – inwestycja na…

    W Ciszycy powstały kolejne odcinki sieci kanalizacyjnej o łącznej długości ponad 310 metrów. Gmina Konstancin-Jeziorna kończy inwestycję wartą ponad 389 tys. zł, która znacząco poprawi komfort życia mieszkańców sołectwa oraz stan środowiska naturalnego.
  • Niebieski autobus linii L16 zatrzymuje się przy przystanku miejskim, a pasażer wsiada do środka.

    Od 14 kwietnia linia L16 wraca na podstawową trasę

    Od wtorku (14 kwietnia) linia autobusowa L16 ponownie będzie kursować do Kępy Okrzewskiej przez Obórki, Kępę Oborską i Okrzeszyn. Przywrócenie podstawowej trasy jest możliwe dzięki zakończeniu prac drogowych na ul. Okrzewskiej w Bielawie.