W Wielki Piątek punkt konsultacyjno-informacyjny będzie nieczynny | Konstancin-Jeziorna

W Wielki Piątek punkt konsultacyjno-informacyjny będzie nieczynny

06-04-2023

Informujemy, że w Wielki Piątek (7 kwietnia) punkt konsultacyjno-informacyjny programu „Czyste Powietrze”, mieszczący się w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, będzie nieczynny. Ze wsparcia merytorycznego jego pracowników mieszkańcy ponownie będą mogli skorzystać od wtorku (11 kwietnia).

Punkt konsultacyjno-informacyjny programu „Czyste Powietrze” działa w Urzędzie Miasta i Gminy przy ul. Piaseczyńskiej 77. Jest on czynny pięć razy w tygodniu: w poniedziałki w godz. 7.00–9.00 i od wtorku do piątku w godz. 16.00–18.00. Jednak w okresie świątecznym – w Wielki Piątek (7 kwietnia) będzie zamknięty. Punkt ponownie zostanie otwarty we wtorek (11 kwietnia). Przepraszamy za utrudnienia.

Przypominamy, że jego pracownicy udzielają informacji o programie „Czyste Powietrze”, a także pomagają w wypełnieniu i rozliczeniu wniosku. W celu zapewnienia sprawnej obsługi interesantów prosimy o wcześniejsze uzgodnienie terminu wizyty w punkcie – wysyłając wiadomość na adres: czystepowietrzeatkonstancinjeziorna [dot] pl lub dzwoniąc pod nr telefonu 22 484 23 00 i wybierając nr. wew.: 352, 354, 420, 423.  

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio