Starostwo Powiatowe w Piasecznie czynne dłużej | Konstancin-Jeziorna

Starostwo Powiatowe w Piasecznie czynne dłużej

03-10-2023
Fot. Starostwo Powiatowe w Piasecznie

Starostwo Powiatowe w Piasecznie wydłużyło godziny pracy sali obsługi mieszkańców, Wydziału Komunikacji i Transportu oraz Wydziału Geodezji i Katastru. Od 2 października sprawy urzędowe załatwimy w nich od poniedziałku do piątku w godz. 7.00–16.00.

Od 2 października interesanci w Starostwie Powiatowym w Piasecznie (przy ul. Chyliczkowskiej 14) mają więcej czasu na załatwienie swoich spraw urzędowych. Teraz sala obsługi mieszkańców czynna jest w godz. 7.00–16.00 od poniedziałku do piątku. Ponadto o godzinę dłużej pracuje również Wydział Komunikacji i Transportu mieszczący się w budynku przy ul. Czajewicza 2/4 oraz Wydziału Geodezji i Katastru przy ul. Czajewicza 20.

Filie starostwa zlokalizowane w urzędach miast i gmin na terenie powiatu piaseczyńskiego czynne są jak dotychczas. 

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej niebieski napis burze. W tle fragment granatowego parasola oraz krople deszczu.

    Meteo alert pierwszego stopnia: Burze z gradem

    Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał we wtorek (18 czerwca) dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia przed burzami. Alert obowiązuje od godz. 16.35 do godz. 19.30. Służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.
  • Droga asfaltowa, na poboczach drzewa

    Nowy asfalt na ul. Prawdziwka, utrudnienia na czas remontu

    Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy planuje w dniach 24–25 czerwca wymianę nawierzchni ul. Prawdziwka. W związku z tym droga na odcinku od ul. Bartosza Głowackiego w Kierszku do ul. Borowej w Konstancinie-Jeziornie będzie zamknięta dla ruchu.