Starostwo prosi o wypełnienie anonimowej ankiety | Konstancin-Jeziorna

Starostwo prosi o wypełnienie anonimowej ankiety

03-02-2022

Piaseczyńskie starostwo przygotowuje Program Działań na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami na lata 2022–2027. W związku z tym prosi mieszkańców powiatu o wypełnienie anonimowej ankiety, która będzie pomocna w opracowaniu wspomnianego dokumentu.

Ankieta jest skierowana do osób z niepełnosprawnościami oraz ich opiekunów, a także osób zajmujących się osobami niepełnosprawnymi na terenie powiatu piaseczyńskiego. Jej wypełnienie zajmie chwilę, a udzielone odpowiedzi będą pomocne przy opracowaniu Powiatowego Programu Działań na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami na lata 2022–2027. W razie problemów z wypełnieniem ankiety starostwo prosi o kontakt z Wydziałem Zdrowia i Spraw Społecznych – mail: wzsatpiaseczno [dot] pl, nr telefonu: 22 756 62 54 wew. 246.

Ankieta dostępna jest na stronie internetowej: www.piaseczno.pl.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • autobus na ulicy

    Od soboty wakacyjne zmiany w komunikacji publicznej

    Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie od najbliższej soboty (22 czerwca) wprowadza wakacyjną organizację komunikacji miejskiej. Niewielkie zmiany w rozkładach jazdy obejmą także wybrane linie autobusowe kursujące po gminie Konstancin-Jeziorna i będą obowiązywać do 31 sierpnia.
  • Kobieta stoi na tle ściany z czerwonej cegły

    Nowy wydział w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna

    W konstancińskim magistracie powstał Wydział Rozwoju, Polityki Gospodarczej i Komunikacji Społecznej. Będzie on odpowiedzialny m.in. za współpracę samorządu z mieszkańcami, przedsiębiorcami, a także organizacjami pozarządowymi i klubami sportowymi.