Sukces druhów z OSP Gassy na powiatowych zawodach | Konstancin-Jeziorna

Sukces druhów z OSP Gassy na powiatowych zawodach

03-10-2022
fot. OSP Gassy

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Gassach zajęli trzecie miejsce w powiatowych zawodach sportowo-pożarniczych, które pod koniec września odbyły się w Górze Kalwarii. Druhowie otrzymali nagrodę pieniężną w wysokości 1 tys. zł. Gratulujemy!

Powiatowe zawody sportowo-pożarnicze ochotniczych straży pożarnych, po ponad dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, odbyły się w 24 września na stadionie miejskim w Górze Kalwarii. Wzięło w nich udział trzynaście jednostek OSP z powiatu piaseczyńskiego, które rywalizowały ze sobą w trzech kategoriach drużynowych – męskiej, kobiecej oraz młodzieżowej.

W pierwszej kategorii wystartowało 7 jednostek, w tym jedyna reprezentacja gminy Konstancin-Jeziorna – druhowie z OSP Gassy. Emocji nie brakowało. Nasza drużyna po zaciętej walce w sztafecie pożarniczej (7×50 m) oraz ćwiczeniach bojowych ostatecznie zajęła wysokie 3. miejsce. Brązowi medaliści otrzymali pamiątkowy dyplom oraz nagrodę pieniężną w wysokości 1 tys. zł. Gratulujemy!

Najlepiej z konkurencjami poradzili sobie strażacy z OSP Nowa Wola, strażaczki z OSP Tarczyn i drużyna młodzieżowa z OSP Cendrowice.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Kolorowe rysunki zwierząt oraz tekst: Chcemy wygrać z sepsą! Finał dla wszystkich – małych i dużych, 31 finał 2023, żyj zdrowo w zdrowym świecie.

    29 stycznia gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

    Konstancin-Jeziorna ponownie gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, która już 29 stycznia znów rozgrzeje nasze serca i będzie zachęcać do czynienia dobra. Z okazji 31. finału przygotowano liczne atrakcje. Będą m.in. koncerty, warsztaty i bieg rodzinny.
  • Traktor na polu uprawnym.

    Zwrot podatku akcyzowego dla rolników – wnioski od 1 lutego

    Od środy (1 lutego) rolnicy z gminy Konstancin-Jeziorna mogą składać w Urzędzie Miasta i Gminy wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej. Jest na to czas do 28 lutego 2023 r.