Szukasz pracy? Są wolne wakaty w urzędzie i nie tylko | Konstancin-Jeziorna

Szukasz pracy? Są wolne wakaty w urzędzie i nie tylko

18-03-2024

Jest praca. Wolne wakaty czekają w Straży Miejskiej, Ośrodku Pomocy Społecznej, Bibliotece Publicznej w Konstancinie-Jeziornie oraz magistracie. Zachęcamy do złożenia dokumentów aplikacyjnych.

Stałe godziny pracy i określony zakres obowiązków, wynagrodzenia wypłacane w terminie oraz trzynasta pensja – to tylko niektóre korzyści, jakie niesie za sobą praca w jednostce samorządu terytorialnego. Konstanciński magistrat prowadzi nabory na kilka wolnych stanowisk, nie tylko urzędniczych. Obecnie poszukiwani są:

 • sprzątaczka w Urzędzie Miasta i Gminy – 3/4 etatu, praca w systemie zmianowym w godz. 8.00–14.00 i 14.00–20.00 (zainteresowanych prosimy o kontakt: tel. 22 484 24 57 lub e-mail: adomanskaatkonstancinjeziorna [dot] pl);
 • kierownik Działu Świadczeń z Pomocy Społecznej w Ośrodku Pomocy Społecznej (termin składania ofert – do 29 marca do godz. 16.00);
 • specjalista w Straży Miejskiej (termin składania ofert – do 12 kwietnia);
 • aplikant w Straży Miejskiej (termin składania ofert – do 12 kwietnia). 

Natomiast w Bibliotece Publicznej w Konstancinie-Jeziornie poszukiwany jest specjalista ds. kadr, płac i administracji. Czas na złożenie dokumentów jest do 29 marca. Szczegółowe informacje na temat powyższych naborów dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Konstancin-Jeziorna oraz Biuletynie Informacji Publicznej Biblioteki Publicznej w Konstancinie-Jeziornie.

Autor
Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna

Najnowsze aktualności

 • Elektryk naprawiający latarnię uliczną na wysokości.

  Trwa konserwacja gminnego oświetlenia ulicznego

  Na terenie gminy Konstancin-Jeziorna prowadzone są prace konserwacyjne oświetlenia ulicznego. W związku z tym lampy mogą być czasowo włączane także przed zmrokiem. Mieszkańców przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.
 • Dokumenty firmowe i pieniądze

  Koniec świadczenia dla osób przyjmujących uchodźców z…

  Koniec wsparcia dla osób zapewniających zakwaterowanie i wyżywienie uchodźcom wojennym z Ukrainy. Wnioski o świadczenie pieniężne z tego tytułu będą przyjmowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Konstancinie-Jeziornie tylko do końca lipca i wypłacane wyłącznie za okres do 30 czerwca br.