Czasowa zmiana lokalizacji przystanku Chopina 01 | Konstancin-Jeziorna

Czasowa zmiana lokalizacji przystanku Chopina 01

08-08-2022

Od poniedziałku (8 sierpnia) czasowo zmieniona została lokalizacja przystanku Chopina 01 w Konstancinie-Jeziornie, na którym zatrzymywały się autobusy linii 200 i 251. Aż do odwołania pasażerowie muszą korzystać z przystanku zastępczego na ul. Długiej, znajdującego się około 60 metrów od dotychczasowego.

Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie, czasowe zawieszenie funkcjonowania przystanku Chopina 1 w Konstancinie-Jeziornie nastąpiło w związku z remontem jego nawierzchni.

Od poniedziałku (8 sierpnia) autobusy linii nr 200 i 251 już się na nim nie zatrzymują. W zastępstwie uruchomiony został nowy przystanek Chopina 51. Jest on zlokalizowany na ul. Długiej, za skrzyżowaniem z ul. Łąkową, około 60 metrów od dotychczasowego. Charakter przystanku nie uległ zmianie.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Pomieszczenie. Przy recepcji stoją cztery uśmiechnięte panie. Pod zdjęciem są informacji (powielone w artkule) dotyczące funkcjonowania centrum informacyjnego dla uchodźców.

    Bezpłatna pomoc doradcza i językowa dla uchodźców z Ukrainy

    Uchodźcy z Ukrainy mogą liczyć na bezpłatną pomoc. Fundacja ADRA Polska wspólnie z organizacją CARE otworzyła w Warszawie Centrum Integracyjne dla Cudzoziemców. Placówka oferuje pomoc informacyjną i prawną, wsparcie doradcy zawodowego i psychologa, lekcje języka polskiego, opiekę nad dziećmi.
  • 11 osób stój w rzędzie na scenie. W rękach trzymają dyplom i róże czerwone.

    To było wyjątkowe święto kina w Konstancinie-Jeziornie

    To była prawdziwa gratka dla miłośników X Muzy! W dniach 23–25 września w Konstancińskim Domu Kultury odbyła się V edycja Festiwalu Filmowego Świat Maklaka i Jego Przyjaciół. W czasie Festiwalu pokazano nie tylko filmy finałowe, nadesłane na konkurs, ale także filmy Studia Munka.