Czasowa zmiana lokalizacji przystanku Chopina 01 | Konstancin-Jeziorna

Czasowa zmiana lokalizacji przystanku Chopina 01

08-08-2022

Od poniedziałku (8 sierpnia) czasowo zmieniona została lokalizacja przystanku Chopina 01 w Konstancinie-Jeziornie, na którym zatrzymywały się autobusy linii 200 i 251. Aż do odwołania pasażerowie muszą korzystać z przystanku zastępczego na ul. Długiej, znajdującego się około 60 metrów od dotychczasowego.

Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie, czasowe zawieszenie funkcjonowania przystanku Chopina 1 w Konstancinie-Jeziornie nastąpiło w związku z remontem jego nawierzchni.

Od poniedziałku (8 sierpnia) autobusy linii nr 200 i 251 już się na nim nie zatrzymują. W zastępstwie uruchomiony został nowy przystanek Chopina 51. Jest on zlokalizowany na ul. Długiej, za skrzyżowaniem z ul. Łąkową, około 60 metrów od dotychczasowego. Charakter przystanku nie uległ zmianie.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • fot. UMiG Piaseczno, Maciej Wesołowski

    Koncepcja budowy ul. Działkowej – konsultacje projektowe

    Urząd Miasta i Gminy Piaseczno prowadzi konsultacje społeczne dotyczące koncepcji zagospodarowania pasa drogowego ul. Działkowej w Kierszku i Józefosławiu. Do 11 czerwca można składać wnioski i uwagi do przedstawionego projektu.
  • Atary czerwony samochód na ulicy. Na chodniku stoją ludzie.

    Dni Konstancina w stylu belle époque – parada, piknik i…

    To będzie weekend pełen wrażeń. 3 i 4 czerwca zapraszamy na Dni Konstancina. W tym roku świętujemy w stylu belle époque. W programie mnóstwo atrakcji, w tym m.in. koncerty, wystawy, spacery, warsztaty, turnieje czy parada i piknik retro.