Czasowa zmiana trasy autobusów linii L16 | Konstancin-Jeziorna

Czasowa zmiana trasy autobusów linii L16

12-10-2022

Uwaga pasażerowie! Od środy (12 października) do piątku (14 października) autobusy linii L16 kursują tylko do przystanku Bielawa-Pętla. Zmiany są czasowe i spowodowane pracami drogowymi prowadzonymi na skrzyżowaniu ul. Okrzewskiej z ul. Wiechy w Okrzeszynie.

Utrudnienia dla kierowców i pasażerów komunikacji podmiejskiej. W dniach 12–14 października 2022 r. na skrzyżowaniu ul. Okrzewskiej z ul. Wiechy w Okrzeszynie będą prowadzone prace drogowe, na zlecenie Starostwa Powiatowego w Piasecznie. W związku z tym autobusy linii L16 nie kursują do Kępy Okrzewskiej – swoją trasę kończą na przystanku Bielawa-Pętla.

Czasowo zawieszone zostało funkcjonowanie przystanków: Bielawa-OSP 04, Okrzewska I 01 i 02, Obórki 01, Obórki-Wał 01, Kępa Oborska I 01 i 52, Kępa Oborska II 01 i Okrzeszyn II 01 i 52. Dla linii L16 obowiązuje też specjalny rozkład jazdy. Ważne! Autobusy linii 264 jeżdżą według trasy podstawowej – do Kępy Okrzewskiej.

Bieżące komunikaty i aktualne rozkłady jazdy dostępne są na stronie: www.wtp.waw.pl.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Kolorowe rysunki zwierząt oraz tekst: Chcemy wygrać z sepsą! Finał dla wszystkich – małych i dużych, 31 finał 2023, żyj zdrowo w zdrowym świecie.

    29 stycznia gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

    Konstancin-Jeziorna ponownie gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, która już 29 stycznia znów rozgrzeje nasze serca i będzie zachęcać do czynienia dobra. Z okazji 31. finału przygotowano liczne atrakcje. Będą m.in. koncerty, warsztaty i bieg rodzinny.
  • Traktor na polu uprawnym.

    Zwrot podatku akcyzowego dla rolników – wnioski od 1 lutego

    Od środy (1 lutego) rolnicy z gminy Konstancin-Jeziorna mogą składać w Urzędzie Miasta i Gminy wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej. Jest na to czas do 28 lutego 2023 r.