Czasowa zmiana trasy autobusów linii L16 | Konstancin-Jeziorna

Czasowa zmiana trasy autobusów linii L16

12-10-2022

Uwaga pasażerowie! Od środy (12 października) do piątku (14 października) autobusy linii L16 kursują tylko do przystanku Bielawa-Pętla. Zmiany są czasowe i spowodowane pracami drogowymi prowadzonymi na skrzyżowaniu ul. Okrzewskiej z ul. Wiechy w Okrzeszynie.

Utrudnienia dla kierowców i pasażerów komunikacji podmiejskiej. W dniach 12–14 października 2022 r. na skrzyżowaniu ul. Okrzewskiej z ul. Wiechy w Okrzeszynie będą prowadzone prace drogowe, na zlecenie Starostwa Powiatowego w Piasecznie. W związku z tym autobusy linii L16 nie kursują do Kępy Okrzewskiej – swoją trasę kończą na przystanku Bielawa-Pętla.

Czasowo zawieszone zostało funkcjonowanie przystanków: Bielawa-OSP 04, Okrzewska I 01 i 02, Obórki 01, Obórki-Wał 01, Kępa Oborska I 01 i 52, Kępa Oborska II 01 i Okrzeszyn II 01 i 52. Dla linii L16 obowiązuje też specjalny rozkład jazdy. Ważne! Autobusy linii 264 jeżdżą według trasy podstawowej – do Kępy Okrzewskiej.

Bieżące komunikaty i aktualne rozkłady jazdy dostępne są na stronie: www.wtp.waw.pl.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Napis: Wybory samorządowe, obok urna do głosowania

    Wybory 2024: Podział gminy na stałe obwody głosowania

    Wybory samorządowe coraz bliżej. Znamy już podział gminy Konstancin-Jeziorna na stałe obwody głosowania. Decyzją komisarza wyborczego będzie ich 17, czyli o jeden więcej niż dotychczas. Warto zawczasu sprawdzić, gdzie znajduje się lokal, w którym 7 i 21 kwietnia będziemy głosować.
  • Na podłodze leżą 3 nożyce hydrauliczne dla OSP Konstancin-Jeziorna

    Gmina zakupiła nowy sprzęt dla OSP Konstancin-Jeziorna

    Do Ochotniczej Straży Pożarnej w Konstancinie-Jeziornie trafiły nowoczesne narzędzia hydrauliczne z akcesoriami o łącznej wartości ponad 151 tys. zł. Ich zakup został sfinansowany z budżetu gminy. Ale to jeszcze nie koniec. Wkrótce jednostka wzbogaci się o kolejny specjalistyczny sprzęt.