Komunikacja publiczna po wakacjach – zmiany od 2 września | Konstancin-Jeziorna

Komunikacja publiczna po wakacjach – zmiany od 2 września

29-08-2022

Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie, wraz z powrotem uczniów do szkół, przywraca przedwakacyjne rozkłady jazdy. Od piątku (2 września) na swoje stałe trasy wyjadą autobusy linii 251, 710 i 724. Z kolei linia 742 będzie kursowała według zmienionego rozkładu.

Od 2 września pojazdy Warszawskiego Transportu Publicznego będą podjeżdżały na przystanki według rozkładów sprzed wakacji – dotyczy to zarówno linii miejskich, jak i podmiejskich. Ponadto na swoje stałe trasy wrócą autobusy linii 251, 710 i 724. Natomiast dla linii 742 zostanie wprowadzony zmieniony rozkład. Z kolei linie lokalne L będą kursowały tak jak do tej pory – tutaj nie obowiązywały wakacyjne rozkłady jazdy.

Od września zgodnie z przedwakacyjnymi rozkładami jazdy pojadą także warszawskie:

 • tramwaje – w dni powszednie rano i po południu będą kursowały co 5 lub 10 minut, a w pozostałych godzinach co 7,5 lub 15 minut;
 • metro – w godzinach szczytów komunikacyjnych, na pierwszej linii będą podjeżdżały na stacje co 2 minuty 50 sekund, a na drugiej co 3 minut 30 sekund.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Warszawskiego Transportu Publicznego.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

 • Szklana statuetka w kształcie perły na drewnianej podstawce.

  Wybieramy Perły Mazowsza 2022 – zgłaszaj i wygrywaj

  Wystartowała 7. edycja konkursu Perły Mazowsza 2022 organizowanego przez „Przegląd Piaseczyński”, lokalne samorządy i Lokalną Grupę Działania. Do 31 grudnia można zgłaszać kandydatów do wyróżnień w kategoriach: przedsiębiorczość, kultura oraz sport i oferta turystyczna.
 • Pluszowa maskotka w towarzystwie dzieci bawiących się balonami.

  Ośrodek sportu zaprasza na Mikołajkowy Dzień Przedszkolaka

  Świetna zabawa i moc wrażeń czeka na uczestników Mikołajkowego Dnia Przedszkolaka, który już w najbliższy piątek (2 grudnia) organizuje Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Start o godz. 10.00. Zapraszamy do kibicowania.