Nowy asfalt w Obórkach i czasowa zmiana trasy linii L16 | Konstancin-Jeziorna

Nowy asfalt w Obórkach i czasowa zmiana trasy linii L16

11-08-2022

Uwaga pasażerowie! W czwartek (11 sierpnia) linia L16 będzie kursować po trasie czasowo zmienionej – tylko do przystanku Bielawa-Pętla. Jest to spowodowane pracami remontowymi drogi gminnej w Obórkach, które będą prowadzone w godz. 12.00–19.00.

Kolejne utrudnienia dla kierowców i pasażerów komunikacji podmiejskiej. W czwartek (11 sierpnia) będzie kładziony nowy asfalt na drodze gminnej w Obórkach – na odcinku od torów kolejowych do posesji nr 153, przy skrzyżowaniu z ul. Okrzewską. Prace planowane są w godz. 12.00–19.00. W tym czasie zmieni się trasa linii lokalnej L16. Autobusy nie będą kursowały do Kępy Okrzewskiej – swoją trasę zakończą na przystanku Bielawa-Pętla. Przepraszamy za utrudnienia.

Bieżące komunikaty i aktualne rozkłady jazdy dostępne są na stronie: www.wtp.waw.pl.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Szklana statuetka w kształcie perły na drewnianej podstawce.

    Wybieramy Perły Mazowsza 2022 – zgłaszaj i wygrywaj

    Wystartowała 7. edycja konkursu Perły Mazowsza 2022 organizowanego przez „Przegląd Piaseczyński”, lokalne samorządy i Lokalną Grupę Działania. Do 31 grudnia można zgłaszać kandydatów do wyróżnień w kategoriach: przedsiębiorczość, kultura oraz sport i oferta turystyczna.
  • Pluszowa maskotka w towarzystwie dzieci bawiących się balonami.

    Ośrodek sportu zaprasza na Mikołajkowy Dzień Przedszkolaka

    Świetna zabawa i moc wrażeń czeka na uczestników Mikołajkowego Dnia Przedszkolaka, który już w najbliższy piątek (2 grudnia) organizuje Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Start o godz. 10.00. Zapraszamy do kibicowania.