Nowy asfalt w Obórkach i czasowa zmiana trasy linii L16 | Konstancin-Jeziorna

Nowy asfalt w Obórkach i czasowa zmiana trasy linii L16

11-08-2022

Uwaga pasażerowie! W czwartek (11 sierpnia) linia L16 będzie kursować po trasie czasowo zmienionej – tylko do przystanku Bielawa-Pętla. Jest to spowodowane pracami remontowymi drogi gminnej w Obórkach, które będą prowadzone w godz. 12.00–19.00.

Kolejne utrudnienia dla kierowców i pasażerów komunikacji podmiejskiej. W czwartek (11 sierpnia) będzie kładziony nowy asfalt na drodze gminnej w Obórkach – na odcinku od torów kolejowych do posesji nr 153, przy skrzyżowaniu z ul. Okrzewską. Prace planowane są w godz. 12.00–19.00. W tym czasie zmieni się trasa linii lokalnej L16. Autobusy nie będą kursowały do Kępy Okrzewskiej – swoją trasę zakończą na przystanku Bielawa-Pętla. Przepraszamy za utrudnienia.

Bieżące komunikaty i aktualne rozkłady jazdy dostępne są na stronie: www.wtp.waw.pl.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Duża sala, na krzesłach siedzi około 40 osób

    Mieszkańcy i właściciele działek postulują zmianę trasy…

    Właściciele nieruchomości, na których planowana jest budowa gazociągu wysokiego ciśnienia z Gass do Elektrociepłowni Siekierki, sprzeciwiają się proponowanemu przebiegowi inwestycji. Ich postulaty, m.in. o wyznaczenie nowych wariantów tras, władze gminy przekazały wojewodzie mazowieckiemu.
  • Wejście do pomieszczenia, w który siedzą osoby.

    Wybory 2024: Skład i harmonogram pracy Miejskiej Komisji…

    Znamy skład oraz harmonogram pracy na najbliższe dni Miejskiej Komisji Wyborczej w Konstancinie-Jeziornie, która będzie czuwać nad przebiegiem wyborów samorządowych w naszej gminie. Jej siedziba mieści się w budynku Urzędu Miasta i Gminy przy ul. Piaseczyńskiej 77.