Od 1 września zmiany w komunikacji publicznej | Konstancin-Jeziorna

Od 1 września zmiany w komunikacji publicznej

27-08-2021

Wraz z powrotem dzieci do szkół Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie wprowadza zmiany w komunikacji miejskiej. Dotyczą one także autobusów jeżdżących po terenie gminy Konstancin-Jeziorna. Od środy (1 września) przywrócone zostanie kursowanie linii 200, a autobusy linii 710 i 724 pojadą według nowych rozkładów jazdy. 

Pierwsze powakacyjne zmiany w komunikacji miejskiej Warszawski Transport Publiczny wprowadza już od środy (1 września). I tak m.in.: przywrócone zostanie kursowanie linii 200. Przypomnijmy. Wozi ona pasażerów na trasie Pańska–Dworzec Centralny i z powrotem. Ponadto, wprowadzone zostaną nowe rozkłady jazdy autobusów linii 710 i 724. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Warszawskiego Transportu Publicznego.
 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Kolorowe rysunki zwierząt oraz tekst: Chcemy wygrać z sepsą! Finał dla wszystkich – małych i dużych, 31 finał 2023, żyj zdrowo w zdrowym świecie.

    29 stycznia gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

    Konstancin-Jeziorna ponownie gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, która już 29 stycznia znów rozgrzeje nasze serca i będzie zachęcać do czynienia dobra. Z okazji 31. finału przygotowano liczne atrakcje. Będą m.in. koncerty, warsztaty i bieg rodzinny.
  • Traktor na polu uprawnym.

    Zwrot podatku akcyzowego dla rolników – wnioski od 1 lutego

    Od środy (1 lutego) rolnicy z gminy Konstancin-Jeziorna mogą składać w Urzędzie Miasta i Gminy wnioski o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej. Jest na to czas do 28 lutego 2023 r.