Trwa konserwacja gminnego oświetlenia ulicznego | Konstancin-Jeziorna

Trwa konserwacja gminnego oświetlenia ulicznego

19-06-2024

Na terenie gminy Konstancin-Jeziorna prowadzone są prace konserwacyjne oświetlenia ulicznego. W związku z tym lampy mogą być czasowo włączane także przed zmrokiem. Mieszkańców przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

Firma „Eles-Bud Ewa Strusińska”, na zlecenie gminy Konstancin-Jeziorna, rozpoczęła konserwację oświetlenia ulicznego. Od kilku dni prace są prowadzone w różnych częściach miasta i w sołectwach. W związku z tym lampy mogą być czasowo włączane także w ciągu dnia, przed zmrokiem. Pozwoli to na zlokalizowanie i weryfikację miejsc awarii. 

Mieszkańców przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość. Przypominamy też, że awarie oświetlenia ulicznego można zgłaszać całodobowo bezpośrednio do firmy „Eles-Bud Ewa Strusińska” – telefonicznie pod numerem: 535 481 335 lub elektronicznie na adres e-mail: elesbud-konserwacjaatwp [dot] pl (elesbud-konserwacja[at]wp[dot]pl). Zgłoszenia można przekazywać również do Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna: 

 • mailowo na adres – drogiatkonstancinjeziorna [dot] pl (drogi[at]konstancinjeziorna[dot]pl);
 • poprzez internet – gsip.konstancinjeziorna.plWill open in new tab;
 • telefonicznie pod numerami – 22 484 23 60–65 (w godzinach pracy urzędu).
Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

 • Grafika wektorowa - na niebieskim tle napis ostrzeżenie hydrologiczne i alert meteo

  Alert meteo pierwszego stopnia: Silny deszcz z burzami

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał w sobotę (13 lipca) dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia przed silnym deszczem i burzami. Alert obowiązuje od godz. 22.00 do godz. 9.00 w niedzielę (14 lipca).
 • Mapa ulica

  Remont nawierzchni drogi 724, pięć dni utrudnień w ruchu

  Uwaga kierowcy i pasażerowie autobusu linii 742. W dniach 16–20 lipca remontowana będzie droga wojewódzka nr 724 – na odcinku od ul. Łyczyńskiej (okolice Szkoły Podstawowej nr 4 w Słomczynie) do ul. Od Lasu. Będą duże utrudnienia – najpierw ruch wahadłowy, a potem całkowite zamknięcie drogi.