Tymczasowe przeniesienie przystanku autobusowego | Konstancin-Jeziorna

Tymczasowe przeniesienie przystanku autobusowego

08-09-2021

W związku z remontem północnego chodnika na ul. Bielawskiej w Konstancinie-Jeziornie, od czwartku (9 września), zmieni się lokalizacja przystanku autobusowego „Południowa 02”. Tymczasowo będzie się on mieścił między ul. Ogrodową a rondem Armii Krajowej. Przepraszamy za utrudnienia.

Trwa remont północnego chodnika na ul. Bielawskiej w Konstancinie-Jeziornie. W związku z zaplanowanymi pracami zmieni się lokalizacja przystanku autobusowego „Południowa 02”. Tymczasowo zostanie on przeniesiony o ok. 255 metrów, między ul. Ogrodową a rondem Armii Krajowej. Autobusy linii nr 710 i 251 zaczną zatrzymywać się na nowym przystanku „Południowa 52” od pierwszych kursów w najbliższy czwartek (9 września). Zmiana potrwa do odwołania. Przepraszamy za utrudnienia.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Maszyna podczas frezowania jezdni asfaltowej, w tle nogi pracowników.

    Frezowanie jezdni i nowy asfalt, będą utrudnienia w ruchu

    Najpierw frezowanie, później nowy asfalt. Rusza remont ul. Podlaskiej w Parceli i ul. Kopernika, na odcinku od ul. Wilanowskiej do ul. Sobieskiego, w Konstancinie-Jeziornie. W związku z zaplanowanymi pracami prosimy kierowców o nie parkowanie samochodów na wspomnianych ulicach w dniach: 29
  • Mężczyzna, kominiarz stoi na dachu. Ubrany jest w czarną kurtkę, na głowie ma czarny kapelusz. Na plecy ma zarzucone urządzenie do czyszczenia kominów z drutami ułożonymi w okrąg. W tle domy jednorodzinne i błękitne niebo.

    Kominiarze przypominają o okresowych przeglądach

    Sezon grzewczy ruszył na dobre. Warto więc przypomnieć właścicielom i zarządcom budynków o ciążących na nich obowiązkach związanych z bezpiecznym użytkowaniem przewodów kominowych. Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem Krajowej Izby Kominiarzy.