Punkt wydawania darów zamknięty w świąteczny weekend | Konstancin-Jeziorna

Punkt wydawania darów zamknięty w świąteczny weekend

12-04-2022

Punkt dla uchodźców z Ukrainy przy ul. Sobieskiego 6 w Konstancinie-Jeziornie zmienia w okresie świątecznym zasady działania. W najbliższy piątek (15 kwietnia) wolontariusze będą wydawać tylko paczki żywnościowe i obiady. Z kolei od 16 do 18 kwietnia punkt będzie zamknięty.

Konstanciński punkt wydawania i przyjmowania darów dla uchodźców z Ukrainy działa przy ul. Sobieskiego 6. Prowadzą go wolontariusze i lokalni społecznicy. Uchodźcy mogą otrzymać w nim najpotrzebniejsze rzeczy – ubrania, obuwie oraz żywność. Od poniedziałku do piątku punkt otwarty jest w godz. 17.00–20.00, a w soboty w godz. 10.00–15.00.

Jednak w okresie świątecznym punkt będzie działał nieco inaczej. I tak w najbliższy piątek (15 kwietnia) w godz. 17.00–20.00 wolontariusze będą wydawać tylko paczki żywnościowe i obiady, a w dniach 16–18 kwietnia punkt będzie zamknięty.

Bieżące informacje na temat funkcjonowania punktu dostępne są na Facebooku Jadłodzielni Konstancin-Jeziorna.


Пункт для біженців з України на вул. Собеського 6 в м. Констанцин-Єзерна змінює години роботи під час святкових вихідних. Цієї п’ятниці (15 квітня) волонтери роздаватимуть лише продуктові набори та обіди. Окрім того, пункт буде зачинений з 16 по 18 квітня.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

 • Plakat promujący Dzień Strażaka

  Już 26 maja Dzień Strażaka i 100-lecie OSP Cieciszew

  Parada strażacka z orkiestrami dętymi i mażoretkami, koncert w amfiteatrze, spektakl dla dzieci, piknik rodzinny z licznymi atrakcjami oraz kiermasz – tak gmina Konstancin-Jeziorna będzie świętować Dzień Strażaka i 100-lecie OSP Cieciszew. Zapraszamy już 26 maja do Parku Zdrojowego.
 • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej niebieski napis burze. W tle fragment granatowego parasola oraz krople deszczu.

  Meteo alert pierwszego stopnia: Burze

  Zapowiada się burzowe popołudnie. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia. Alert obowiązuje w piątek (24 maja) od godz. 14.00 do godz. 23.00. Służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.
 • Plac z kostki brukowej, na którym rozstawione jest przenośne miasteczko, służące do egzaminowania dzieci na kartę rowerową. Stoją znaki drogowe, sygnalizacja świetlna, przejazd kolejowy. Troje dzieci – rowerzystów właśnie przez nie przejeżdża.

  Parking przy magistracie będzie czasowo wyłączony z…

  Od piątku (24 maja) – od godz. 16.30 – do soboty (25 maja) – do godz. 20.00 – nie będzie można korzystać z parkingu przy ul. Józefa Hlebowicza, na tyłach konstancińskiego magistratu. Ma to związek z organizacją w tym miejscu praktycznego egzaminu na kartę rowerową. Przepraszamy za utrudnienia.
 • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencje.

  LGD Perły Mazowsza zaprasza na konferencję

  Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania zaprasza 28 maja br. na konferencję otwierającą realizację nowej strategii rozwoju na lata 2023–2027. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną m.in. projekty grantowe, zakresy tematyczne planowanych naborów czy zasady otrzymania wsparcia.