Ul. Akacjowa zyska oświetlenie – gmina ogłosiła przetarg | Konstancin-Jeziorna

Ul. Akacjowa zyska oświetlenie – gmina ogłosiła przetarg

17-07-2025
Fot. kevs unsplash.com

Już wkrótce ul. Akacjowa w Konstancinie-Jeziornie zyska nowoczesne oświetlenie. Gmina ogłosiła przetarg na realizację inwestycji, która zakłada m.in. montaż 20 słupów z energooszczędnymi oprawami LED oraz budowę linii kablowej. Wszyscy zainteresowani wykonawcy mogą składać oferty do 29 lipca.

Konstanciński samorząd kontynuuje działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa i komfortu mieszkańców gminy. Kolejną inwestycją w infrastrukturę oświetleniową objęta została ul. Akacjowa w Konstancinie-Jeziornie, która już niebawem zyska nowoczesne, energooszczędne oświetlenie. W ramach zadania zaplanowano montaż 20 słupów oświetleniowych wyposażonych w oprawy LED oraz budowę linii kablowej. Nowe latarnie staną na odcinku ok. 576 metrów – od ul. Chylickiej do ul. Wierzbnowskiej.

W poniedziałek (14 lipca br.) gmina Konstancin-Jeziorna ogłosiła przetarg na realizację tej inwestycji. Oferty zainteresowani wykonawcy mogą składać do 29 lipca br. Wyłoniona w postępowaniu firma będzie miała 4 miesiące na wykonanie wszystkich prac, licząc od dnia podpisania umowy. Szczegółowe informacje na temat przetargu dostępne są na Platformie Przetargowej Gminy Konstancin-Jeziorna.

Autor
Barbara Niżyńska

Najnowsze aktualności

  • Grafika z czterema zdjęciami z różnych lokalnych inicjatyw

    Gmina wspiera lokalne inicjatywy swoich mieszkańców

    Jesienne aktywności seniorów, turnieje sportowe i Mirkowski Dzień Dziecka – to tylko część inicjatyw lokalnych zgłoszonych do 1 kwietnia, które wesprze gmina Konstancin-Jeziorna. Nabór wniosków nadal trwa, więc mieszkańcy wciąż mogą zgłaszać kolejne pomysły.
  • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej błękitny napis burze. W tle fragment oszronionych liści.

    Alert meteo pierwszego stopnia: Przymrozki

    W nocy z środy (8 kwietnia) na czwartek (9 kwietnia) możliwe są przymrozki. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia. Temperatura spadnie do -1 st. C., a przy gruncie do -3 st. Alert obowiązuje od godz. 22.00 do 8.00.