Urząd nieczynny 14 sierpnia, ale otwarty 26 sierpnia | Konstancin-Jeziorna

Urząd nieczynny 14 sierpnia, ale otwarty 26 sierpnia

08-08-2023

Uprzejmie przypominamy, że 14 sierpnia Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna będzie nieczynny. W ratuszu w godz. 9.00–15.00 dyżur będzie pełnił wyłącznie pracownik Urzędu Stanu Cywilnego odpowiedzialny za rejestrację aktów zgonu. Straż miejska pracuje w tym dniu bez zmian.

Poniedziałek 14 sierpnia, zgodnie z zarządzeniem burmistrza gminy Konstancin-Jeziorna, będzie dniem wolnym dla pracowników konstancińskiego magistratu. Tego dnia Urząd Miasta i Gminy będzie nieczynny. W ratuszu w godz. 9.00–15.00 dyżur będzie pełnił tylko pracownik Urzędu Stanu Cywilnego odpowiedzialny za rejestrację aktów zgonu. Straż Miejska w Konstancinie-Jeziornie pracuje w tym dniu bez zmian.

W zamian za dzień wolny 14 sierpnia konstancińscy urzędnicy przyjdą do pracy w sobotę 26 sierpnia. W tym dniu ratusz będzie czynny w godz. 8.00–16.00, a Biuro Obsługi Mieszkańca w godz. 9.00–15.00. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Autor
Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej

Najnowsze aktualności

  • Przy stoliku na balkonie siedzi młody mężczyzna i zatyka sobie uszy.

    Mazowsze konsultuje program ochrony środowiska przed hałasem

    Trwają konsultacje społeczne projektu programu ochrony środowiska przed hałasem dla Mazowsza. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego do 2 maja 2024 r. zaprasza mieszkańców do składania uwag i wniosków. Z kolei 24 kwietnia zaplanowano otwarte spotkanie online.
  • Posiedzenie członków Rady Miejskiej oraz władz gminy. Osoby siedzą przy stołach ułożonych na kształt podkowy. Na środku sali stoi duży telewizor. W tle, na ścianie wyświetlony jest duży ekran.

    Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna

    W najbliższą środę (17 kwietnia) odbędzie się 68. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Będzie ona poświęcona dwóm projektom uchwał. Chodzi o zmiany – miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego strefy „A” uzdrowiska i terenów przyległych oraz uchwały budżetowej na 2024 r.