17 czerwca Urząd Miasta i Gminy będzie zamknięty | Konstancin-Jeziorna

17 czerwca Urząd Miasta i Gminy będzie zamknięty

15-06-2022

W najbliższy piątek (17 czerwca) Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna będzie zamknięty. Nie dotyczy to Straży Miejskiej oraz Urzędu Stanu Cywilnego, ale wyłącznie w zakresie rejestracji aktów zgonu. Dzień wolny po święcie Bożego Ciała został odpracowany przez urzędników magistratu w sobotę 11 czerwca.

Zgodnie z zarządzeniem burmistrza gminy 17 czerwca (piątek) będzie dniem wolnym dla urzędników konstancińskiego magistratu, ale nie dla wszystkich. Tego dnia dyżur będzie pełnił pracownik Urzędu Stanu Cywilnego odpowiedzialny za rejestrację i sporządzanie aktów zgonu. Bez zmian będzie pracować Straż Miejska w Konstancinie-Jeziornie. W zamian za dzień wolny po Bożym Ciele konstancińscy urzędnicy przyszli do pracy w sobotę 11 czerwca. Za niedogodności przepraszamy!

Autor
Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej
Do pobrania

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Plakat promujacy nabór wniosków o udzielenie wsparcia finansowego przez LGD

    Wsparcie na założenie działalności gospodarczej – ostatni…

    Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania ogłosiło nabór wniosków, ostatni w obecnej perspektywie finansowej, na tworzenie nowych podmiotów gospodarczych. Dokumenty będą przyjmowane od 19 do 30 czerwca. Wcześniej zaplanowano szkolenie online. Odbędzie się ono 13 czerwca o godz. 16.30.
  • Z lewej strony herb gminy: tarcza herbowa jest biała. Widnieje na niej drzewo – dąb – z brązowym korzeniem i pniem oraz zieloną koroną. Pod drzewem znajduje się pięć błękitnych fal symbolizujących rzekę Jeziorkę. z prawej strony napis Budżet partycypacyjny Gminy Konstancin-Jeziorna 2024, Ty decydujewsz!

    Budżet Partycypacyjny: Ostatnie godziny na zgłaszanie…

    Jeszcze tylko do poniedziałku (5 czerwca) – do północy – można zgłaszać projekty w 10. edycji Budżetu Partycypacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna 2024. Czekamy na propozycje mieszkańców dotyczące tego, na co wydać pieniądze z budżetu gminy. W tym roku do rozdysponowania jest 400 tys. zł.