17 czerwca Urząd Miasta i Gminy będzie zamknięty | Konstancin-Jeziorna

17 czerwca Urząd Miasta i Gminy będzie zamknięty

15-06-2022

W najbliższy piątek (17 czerwca) Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna będzie zamknięty. Nie dotyczy to Straży Miejskiej oraz Urzędu Stanu Cywilnego, ale wyłącznie w zakresie rejestracji aktów zgonu. Dzień wolny po święcie Bożego Ciała został odpracowany przez urzędników magistratu w sobotę 11 czerwca.

Zgodnie z zarządzeniem burmistrza gminy 17 czerwca (piątek) będzie dniem wolnym dla urzędników konstancińskiego magistratu, ale nie dla wszystkich. Tego dnia dyżur będzie pełnił pracownik Urzędu Stanu Cywilnego odpowiedzialny za rejestrację i sporządzanie aktów zgonu. Bez zmian będzie pracować Straż Miejska w Konstancinie-Jeziornie. W zamian za dzień wolny po Bożym Ciele konstancińscy urzędnicy przyszli do pracy w sobotę 11 czerwca. Za niedogodności przepraszamy!

Autor
Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej
Do pobrania

Najnowsze aktualności

  • Napis: Wybory samorządowe, obok urna do głosowania

    Wybory 2024: Podział gminy na stałe obwody głosowania

    Wybory samorządowe coraz bliżej. Znamy już podział gminy Konstancin-Jeziorna na stałe obwody głosowania. Decyzją komisarza wyborczego będzie ich 17, czyli o jeden więcej niż dotychczas. Warto zawczasu sprawdzić, gdzie znajduje się lokal, w którym 7 i 21 kwietnia będziemy głosować.
  • Na podłodze leżą 3 nożyce hydrauliczne dla OSP Konstancin-Jeziorna

    Gmina zakupiła nowy sprzęt dla OSP Konstancin-Jeziorna

    Do Ochotniczej Straży Pożarnej w Konstancinie-Jeziornie trafiły nowoczesne narzędzia hydrauliczne z akcesoriami o łącznej wartości ponad 151 tys. zł. Ich zakup został sfinansowany z budżetu gminy. Ale to jeszcze nie koniec. Wkrótce jednostka wzbogaci się o kolejny specjalistyczny sprzęt.