2 maja Urząd Miasta i Gminy będzie zamknięty | Konstancin-Jeziorna

2 maja Urząd Miasta i Gminy będzie zamknięty

19-04-2022

2 maja (poniedziałek) Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna będzie zamknięty. Nie dotyczy to Straży Miejskiej oraz Urzędu Stanu Cywilnego, ale wyłącznie w zakresie rejestracji aktów zgonu. W zamian urzędnicy przyjdą do pracy w sobotę 21 maja.

Zgodnie z zarządzeniem burmistrza gminy 2 maja (poniedziałek) będzie dniem wolnym dla urzędników konstancińskiego magistratu, ale nie dla wszystkich. Tego dnia dyżur będzie pełnił pracownik Urzędu Stanu Cywilnego odpowiedzialny za rejestrację i sporządzanie aktów zgonu. Bez zmian będzie pracować Straż Miejska w Konstancinie-Jeziornie. W zamian za dzień wolny po Święcie Pracy konstancińscy urzędnicy przyjdą do pracy w sobotę 21 maja. Tego dnia ratusz będzie czynny od godz. 8.00 do 16.00, a Biuro Obsługi Mieszkańca w godz. 9.00–15.00. Za niedogodności przepraszamy!

 

Autor
Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej
Do pobrania

Najnowsze aktualności

  • Pomieszczenie. Przy recepcji stoją cztery uśmiechnięte panie. Pod zdjęciem są informacji (powielone w artkule) dotyczące funkcjonowania centrum informacyjnego dla uchodźców.

    Bezpłatna pomoc doradcza i językowa dla uchodźców z Ukrainy

    Uchodźcy z Ukrainy mogą liczyć na bezpłatną pomoc. Fundacja ADRA Polska wspólnie z organizacją CARE otworzyła w Warszawie Centrum Integracyjne dla Cudzoziemców. Placówka oferuje pomoc informacyjną i prawną, wsparcie doradcy zawodowego i psychologa, lekcje języka polskiego, opiekę nad dziećmi.
  • 11 osób stój w rzędzie na scenie. W rękach trzymają dyplom i róże czerwone.

    To było wyjątkowe święto kina w Konstancinie-Jeziornie

    To była prawdziwa gratka dla miłośników X Muzy! W dniach 23–25 września w Konstancińskim Domu Kultury odbyła się V edycja Festiwalu Filmowego Świat Maklaka i Jego Przyjaciół. W czasie Festiwalu pokazano nie tylko filmy finałowe, nadesłane na konkurs, ale także filmy Studia Munka.