Konstanciński urząd czynny w najbliższą sobotę 17 czerwca | Konstancin-Jeziorna

Konstanciński urząd czynny w najbliższą sobotę 17 czerwca

14-06-2023

To kolejna już okazja dla zapracowanych na załatwienie spraw urzędowych. W najbliższą sobotę (17 czerwca) konstanciński magistrat będzie otwarty dla interesantów. Tego dnia Biuro Obsługi Mieszkańca zaprasza w godz. 9.00–15.00.

Przypominamy, że w najbliższą sobotę (17 czerwca) Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna będzie otwarty dla interesantów. W tym dniu ratusz będzie czynny w godz. 8.00–16.00, a Biuro Obsługi Mieszkańca w godz. 9.00–15.00. Sobota, zgodnie z zarządzeniem burmistrza gminy, jest dniem odpracowania wolnego piątku 9 czerwca.

Autor
Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej

Najnowsze aktualności

  • Przy stoliku na balkonie siedzi młody mężczyzna i zatyka sobie uszy.

    Mazowsze konsultuje program ochrony środowiska przed hałasem

    Trwają konsultacje społeczne projektu programu ochrony środowiska przed hałasem dla Mazowsza. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego do 2 maja 2024 r. zaprasza mieszkańców do składania uwag i wniosków. Z kolei 24 kwietnia zaplanowano otwarte spotkanie online.
  • Posiedzenie członków Rady Miejskiej oraz władz gminy. Osoby siedzą przy stołach ułożonych na kształt podkowy. Na środku sali stoi duży telewizor. W tle, na ścianie wyświetlony jest duży ekran.

    Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna

    W najbliższą środę (17 kwietnia) odbędzie się 68. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Będzie ona poświęcona dwóm projektom uchwał. Chodzi o zmiany – miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego strefy „A” uzdrowiska i terenów przyległych oraz uchwały budżetowej na 2024 r.