Życzenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego! | Konstancin-Jeziorna

Życzenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego!

27-05-2022

27 maja obchodzony jest Dzień Samorządu Terytorialnego. Z tej okazji burmistrz Kazimierz Jańczuk składa podziękowania i najserdeczniejsze życzenia wszystkim, którzy współtworzą samorząd gminy Konstancin-Jeziorna oraz pracują dla dobra lokalnej społeczności.

Dzień Samorządu Terytorialnego to święto obchodzone corocznie 27 maja na pamiątkę pierwszych wyborów z 1990 r. To też święto pracowników samorządowych w Polsce. Z tej okazji burmistrz Kazimierz Jańczuk składa podziękowania i najserdeczniejsze życzenia wszystkim, którzy współtworzą samorząd gminy Konstancin-Jeziorna oraz pracują dla dobra lokalnej społeczności:

„Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składam radnym Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna, sołtysom i radom sołeckim, przewodniczącym i zarządom osiedli, a także wszystkim pracownikom Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna oraz jednostek organizacyjnych gminy serdeczne podziękowania za trud i poświęcenie w pracę na rzecz społeczności lokalnej.

Życzę wielu sukcesów i nowych ambitnych wyzwań oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i w pracy zawodowej”.

Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna
Kazimierz Jańczuk

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Ogród, na trawie stoją sztalugi drewniane a na nich obrazy. W tle widać ludzi i wysokie drzewa.

    Festiwal Otwarte Ogrody już po raz 17., zgłoszenia do końca…

    Znamy już termin tegorocznego Festiwalu Otwarte Ogrody w Konstancinie-Jeziornie. Wydarzenie odbędzie się w dniach 14–15 września. A my już dzisiaj zapraszamy wszystkich, którzy chcą otworzyć bramy swoich gościnnych ogrodów. Zgłoszenia będą przyjmowane do końca czerwca.
  • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej niebieski napis burze. W tle fragment granatowego parasola oraz krople deszczu.

    Meteo alert pierwszego stopnia: Burze

    Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia przed burzami. Alert obowiązuje w poniedziałek (20 maja) od godz. 15.00 do północy. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 80 proc.