Życzenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego! | Konstancin-Jeziorna

Życzenia z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego!

27-05-2022

27 maja obchodzony jest Dzień Samorządu Terytorialnego. Z tej okazji burmistrz Kazimierz Jańczuk składa podziękowania i najserdeczniejsze życzenia wszystkim, którzy współtworzą samorząd gminy Konstancin-Jeziorna oraz pracują dla dobra lokalnej społeczności.

Dzień Samorządu Terytorialnego to święto obchodzone corocznie 27 maja na pamiątkę pierwszych wyborów z 1990 r. To też święto pracowników samorządowych w Polsce. Z tej okazji burmistrz Kazimierz Jańczuk składa podziękowania i najserdeczniejsze życzenia wszystkim, którzy współtworzą samorząd gminy Konstancin-Jeziorna oraz pracują dla dobra lokalnej społeczności:

„Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składam radnym Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna, sołtysom i radom sołeckim, przewodniczącym i zarządom osiedli, a także wszystkim pracownikom Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna oraz jednostek organizacyjnych gminy serdeczne podziękowania za trud i poświęcenie w pracę na rzecz społeczności lokalnej.

Życzę wielu sukcesów i nowych ambitnych wyzwań oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i w pracy zawodowej”.

Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna
Kazimierz Jańczuk

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Pomieszczenie. Przy recepcji stoją cztery uśmiechnięte panie. Pod zdjęciem są informacji (powielone w artkule) dotyczące funkcjonowania centrum informacyjnego dla uchodźców.

    Bezpłatna pomoc doradcza i językowa dla uchodźców z Ukrainy

    Uchodźcy z Ukrainy mogą liczyć na bezpłatną pomoc. Fundacja ADRA Polska wspólnie z organizacją CARE otworzyła w Warszawie Centrum Integracyjne dla Cudzoziemców. Placówka oferuje pomoc informacyjną i prawną, wsparcie doradcy zawodowego i psychologa, lekcje języka polskiego, opiekę nad dziećmi.
  • 11 osób stój w rzędzie na scenie. W rękach trzymają dyplom i róże czerwone.

    To było wyjątkowe święto kina w Konstancinie-Jeziornie

    To była prawdziwa gratka dla miłośników X Muzy! W dniach 23–25 września w Konstancińskim Domu Kultury odbyła się V edycja Festiwalu Filmowego Świat Maklaka i Jego Przyjaciół. W czasie Festiwalu pokazano nie tylko filmy finałowe, nadesłane na konkurs, ale także filmy Studia Munka.