Uwaga! 22 kwietnia konstanciński magistrat czynny krócej | Konstancin-Jeziorna

Uwaga! 22 kwietnia konstanciński magistrat czynny krócej

19-04-2024

Ważna informacja dla mieszkańców! W najbliższy poniedziałek (22 kwietnia) Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna będzie czynny dla interesantów krócej niż zwykle, w godz. 9.00–15.00. Nie dotyczy to Urzędu Stanu Cywilnego w zakresie rejestracji zgonów. Za niedogodności przepraszamy.

Uwaga mieszkańcy! Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna będzie w najbliższy poniedziałek (22 kwietnia) czynny krócej – do godz. 15.00. Wyjątkiem jest Urząd Stanu Cywilnego, który w godz. 15.00–17.00 będzie pełnił dyżur w zakresie rejestracji zgonów. W kolejnych dniach tygodnia (od wtorku do piątku) obsługa interesantów będzie prowadzona jak dotychczas – w godz. 9.00–15.00. Za powstałe niedogodności serdecznie przepraszamy.

Autor
Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej

Najnowsze aktualności

  • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej niebieski napis burze. W tle fragment granatowego parasola oraz krople deszczu.

    Meteo alert pierwszego stopnia: Burze

    Zapowiada się burzowe popołudnie i wieczór. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia. Alert obowiązuje w sobotę (18 maja) od godz. 13.00 do godz. 22.00. Służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.
  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencje.

    LGD Perły Mazowsza zaprasza na konferencję

    Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania zaprasza 28 maja br. na konferencję otwierającą realizację nowej strategii rozwoju na lata 2023–2027. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną m.in. projekty grantowe, zakresy tematyczne planowanych naborów czy zasady otrzymania wsparcia.