Uwaga! Kolejne przerwy w dostawie prądu | Konstancin-Jeziorna

Uwaga! Kolejne przerwy w dostawie prądu

03-08-2022

PGE Dystrybucja zapowiada w najbliższym czasie kolejne przerwy w dostawie energii elektrycznej. W najbliższy wtorek (9 sierpnia), między godz. 9.00 a 13.00, prądu nie będzie na niektórych ulicach w Konstancinie-Jeziornie i Bielawie. Wszystko w związku z modernizacją sieci.

Jak informuje PGE Dystrybucja w najbliższy wtorek (9 sierpnia) planowane są czasowe wyłączenia energii elektrycznej. W godz. 9.00–13.00 prądu nie będzie w Konstancinie-Jeziornie na ul. Mirkowskiej 40A i ul. Cedrowej – nr 1, 3, 5, 7, a także w Bielawie na ul. Mirkowskiej od nr 33 do nr 57 oraz na ul. Bielawskiej od nr 63 do nr 111.

Aktualne komunikaty o przerwach w dostawach prądu w rejonie energetycznym Konstancin-Jeziorna publikowane są na stronie PGE Dystrybucja. Pogotowie energetyczne: 991.

Autor
Grzegorz Skorupski

Najnowsze aktualności

  • Mapa z lotu ptaka z zaznaczoną drogą, która będzie remontowana

    Remont ul. Prawdziwka, dwa dni utrudnień w ruchu

    Przed nami spore utrudnienia, spowodowane remontem ul. Prawdziwka. W poniedziałek (24 czerwca) droga – od ul. Muchomora do granicy z Konstancinem-Jeziorną – będzie frezowana, a we wtorek zaplanowano układanie nowej nawierzchni. W tym dniu ulica na wspomnianym odcinku będzie zamknięta dla ruchu.
  • uczniowie na zakończenie roku szkolnego

    Życzymy udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji

    Na ten dzień czekał każdy uczeń. W piątek (21 czerwca) rok szkolny 2023/2024 przeszedł do historii i rozpoczęły się upragnione wakacje. Z tej okazji podziękowania i życzenia dla całej społeczności szkolnej skierował Michał Wiśniewski, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna.