Uwaga! Kolejne przerwy w dostawie prądu | Konstancin-Jeziorna

Uwaga! Kolejne przerwy w dostawie prądu

03-08-2022

PGE Dystrybucja zapowiada w najbliższym czasie kolejne przerwy w dostawie energii elektrycznej. W najbliższy wtorek (9 sierpnia), między godz. 9.00 a 13.00, prądu nie będzie na niektórych ulicach w Konstancinie-Jeziornie i Bielawie. Wszystko w związku z modernizacją sieci.

Jak informuje PGE Dystrybucja w najbliższy wtorek (9 sierpnia) planowane są czasowe wyłączenia energii elektrycznej. W godz. 9.00–13.00 prądu nie będzie w Konstancinie-Jeziornie na ul. Mirkowskiej 40A i ul. Cedrowej – nr 1, 3, 5, 7, a także w Bielawie na ul. Mirkowskiej od nr 33 do nr 57 oraz na ul. Bielawskiej od nr 63 do nr 111.

Aktualne komunikaty o przerwach w dostawach prądu w rejonie energetycznym Konstancin-Jeziorna publikowane są na stronie PGE Dystrybucja. Pogotowie energetyczne: 991.

Autor
Grzegorz Skorupski

Najnowsze aktualności

  • W głównej części zdjęcia znajduje się mosiężna figurka kobiety z zawiązanymi oczami. W lewej ręce trzyma miecz, w prawej wagę. Jest to Temida – symbolizująca Wymiar Sprawiedliwości. W głębi zdjęcia widoczne są dwie dłonie w uścisku.

    Ruszył nabór kandydatów na ławników do sądów powszechnych

    W czwartek (1 czerwca) Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna rozpoczął nabór kandydatów na ławników sądowych do sądów rejonowych w Piasecznie i dla m.st. Warszawy oraz okręgowego w Warszawie. Do obsadzenia jest łącznie 9 stanowisk. Termin składania zgłoszeń upływa 30 czerwca 2023 r.
  • Sala posiedzeń, przy stole siedzi kilka osób.

    Budowa kolei aglomeracyjnej, zgłaszanie uwag do 7 czerwca

    Do środy 7 czerwca można jeszcze zgłaszać uwagi do projektu budowy kolei aglomeracyjnej z Warszawy do Piaseczna wraz z utworzeniem nowego połączenia do Konstancina-Jeziorny. Plany PKP Polskich Linii Kolejowych w minioną środę (30 maja) zostały zaprezentowane mieszkańcom na spotkaniu konsultacyjnym.