Uwaga! Kolejne przerwy w dostawie prądu | Konstancin-Jeziorna

Uwaga! Kolejne przerwy w dostawie prądu

03-08-2022

PGE Dystrybucja zapowiada w najbliższym czasie kolejne przerwy w dostawie energii elektrycznej. W najbliższy wtorek (9 sierpnia), między godz. 9.00 a 13.00, prądu nie będzie na niektórych ulicach w Konstancinie-Jeziornie i Bielawie. Wszystko w związku z modernizacją sieci.

Jak informuje PGE Dystrybucja w najbliższy wtorek (9 sierpnia) planowane są czasowe wyłączenia energii elektrycznej. W godz. 9.00–13.00 prądu nie będzie w Konstancinie-Jeziornie na ul. Mirkowskiej 40A i ul. Cedrowej – nr 1, 3, 5, 7, a także w Bielawie na ul. Mirkowskiej od nr 33 do nr 57 oraz na ul. Bielawskiej od nr 63 do nr 111.

Aktualne komunikaty o przerwach w dostawach prądu w rejonie energetycznym Konstancin-Jeziorna publikowane są na stronie PGE Dystrybucja. Pogotowie energetyczne: 991.

Autor
Grzegorz Skorupski

Najnowsze aktualności

 • Starszy mężczyzna wręcza dzieciom komputer przenośny w pudełku.

  Gmina przekazała laptopy dla dzieci z rodzin popegeerowskich

  Gmina Konstancin-Jeziorna we wtorek (9 sierpnia) przekazała sprzęt komputerowy w ramach programu „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR". Nowe laptopy trafiły do uczniów z rodzin, których członkowie pracowali dawniej w Państwowych Gospodarstwach Rolnych.
 • Mężczyźni w strojach strażackich prezentują urządzenie – nagrzewnicę, w tle fragment czerwonego namiotu.

  Nowy sprzęt ratowniczy dla OSP Bielawa

  Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Bielawie ponownie nawiązała partnerską współpracę z Polskimi Sieciami Elektroenergetycznymi S.A. W ramach dobrosąsiedzkiej pomocy druhowie otrzymali wsparcie finansowe na zakup nowoczesnego sprzętu ratowniczego.